Aktualności

środa, 5 styczeń 2022 08:51

Dzisiaj rozpoczynamy tegoroczne zajęcia fitness

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zapraszamy na pierwsze tegoroczne zajęcia fitness. Zachęcamy do udziału i zadbania o swoją formę i kondycję.

Start godz. 20.00
 
Więcej informacji - tel. 503081806
środa, 10 listopad 2021 19:41

Zapraszamy - wracamy z zajęciami!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Mamy dobrą informację dla wszystkich dorosłych klubowiczów, którzy chcą zadbać o dobrą formę. ReKreacja to sekcja naszego stowarzyszenia zrzeszająca amatorów ćwiczeń grupowych. Na wspólne wylewanie potów zapraszamy w imieniu Marty Krzyśki do Miejskiego Centrum Kultury im.Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej-Nowym Bytomiu. Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 20:00. Miesięczny koszt udziału w zajęciach to 65 zł. 
Ale to nie wszystko! Jeśli wolicie trenować w domu zapraszamy do udziału w zajęciach on-line, które odbywają się we wtorki i soboty. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 503081806.
czwartek, 29 kwiecień 2021 19:10

Czy wiecie, że ...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Czy wiecie, że w miniony weekend rozpoczęła się rywalizacja w Mistrzostwach Polski w rugby na wózkach?
 
Dlaczego o tym wspominamy? Rewelacyjnie spisała się w turnieju w Rzeszowie drużyna IKS Jeźdźcy Mikołów, która wygrała wszystkie spotkania.
 
Od kilku lat zawodnikiem drużyny jest rudzianin Kamil Skapczyk. Nasz kibic, który od wielu lat jest także naszym podopiecznym na którego darczyńcy przekazują 1% podatku. M.in. z otrzymanych darowizn podczas akcji przekazywania dorocznie 1% zakupiony został wózek do gry.
 
30 kwietnia to ostatni dzień rozliczenia z fiskusem – polecamy się pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o nas w rozliczeniach rocznych. Środki trafiają także na nasze cele statutowe, czyli działalność naszej szkółki piłkarskiej.

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj