Juniorzy - Nowe oblicze zespołu

Ekipa juniorów Gwiazdy SMS Ruda Śląska rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Drużyna, która zagra w III lidze wojewódzkiej będzie praktycznie zupełnie nową drużyną niż ekipa, która walczyła o ligowe punkty w minionym sezonie. Pierwszą zmianą jest nowy trener zespołu - Marcina Bladowskiego zastąpił Robert Brysz. Trzon ekipy stanowić będą uczniowie - zawodnicy Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska. Właśnie od tego roku SMS Ruda Śląska stworzył możliwość nauki nie tylko uczniom szkoły podstawowej, ale także na poziomie szkoły średniej. Kadra juniorów uzupełniona będzie zawodnikami z rocznika 2003 - 2004, którzy nie zdecydowali się na naukę w liceum SMS, ale chcą grać w barwach SRS Gwiazda.

Oczywiście zgodnie z założeniem funkcjonowania współpracy klubu z SMS wyróżniający się zawodnicy juniorów będą powoływani do gry w zespołach seniorów na poziomie Klasy A lub Klasy B, gdzie Gwiazda ma zgłoszone zespoły. Miejsca do grania więc nie brakuje.

Zachęcamy więc chłopaków z roczników 2003-2004, którzy chcieliby dołączyć do zespołu zarówno tylko do trenowania i grania w drużynie, jak również dołączenia jeszcze do klas na poziomie Liceum Ogólnokształcącego SMS Ruda Śląska o kontakt bezpośrednio z trenerem Robertem Bryszem - tel. 508 627 938 lub 504 197 289.

Przed zespołem juniorów okres przygotowawczy m.in. z obozem dochodzeniowym i serią sparingów.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN