W rozgrywkach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu w kategorii rocznika 2007/2008 nasz zespół będzie występował pod nazwą Gwiazda SMS Ruda Śląska. W 1 kolejce naszym rywalem był zespół gliwickiej Sośnicy. W pojedynku mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny, która dominowała…
Gwiazda SMS w Młodej Ekstraklasie Futsalu
poniedziałek, 21 styczeń 2019 21:11
W miniony weekend zespół Gwiazdy SMS Ruda Śląska wystąpił w Mistrzostwach Polski Młodej Ekstraklasy Futsalu. Po raz pierwszy odbył się turniej dedykowany młodzieży trenującej w klubach futsalowych. Wprawdzie w turnieju mogli wystąpić chłopcy z rocznika 2006 to jednak my (poza…
Trener Dawid Cieślok z Młodzieżowych Mistrzostw Śląska w futsalu dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych wrócił z dwoma medalami. Jego podopieczni w barwach Gwiazdy Ruda Śląska sięgnęli po brąz, a pod szyldem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska wywalczyli złoto.…
W przedostatniej kolejce ligi orlików, przegrywamy z drużyną UKSu 0:3. Wielka szkoda bo z przebiegu całego meczu, nasza drużyna miała równie dogodne sytuacje do zdobycia bramki co Ruch, a może nawet mieliśmy ich więcej... Wiedzieliśmy, że drużyna z Chorzowa jest…
Kolejne 3 punkty na naszym koncie ! Wysoka wygrana wydawałoby się może świadczyć o dobrej grze naszego zespołu to niestety, ale w tym meczu odnotowaliśmy najwięcej niedokładności. Gra w głównej mierze toczyła się na połowie przeciwników, ale zabrakło "ładu i…
Niestety nie udało nam się rewanżowe spotkanie z drużyną Ruchu Chorzów. Wiedzieliśmy, że mecz nie będzie łatwy i tylko nasza ambicja i zaangażowanie pozwoli nam cieszyć się z korzystnego wyniku. W pierwszej połowie, chyba nikt nie spodziewał się że to…
W miniony poniedziałek rozegraliśmy kolejną kolejkę ligi orlików, tym razem pokazaliśmy bardzo dobrą grę i zaangażowanie co przełożyło się na zdobycie 3 punktów! Już od pierwszego gwizdka mecz zapowiadał się na dość wyrównany i trzymający w napięciu, od pierwszych minut…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN