Pierwszą kolejkę w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu rozegrały także zespoły rocznika 2009. Tutaj także w 1 kolejce odbyły się rudzkie derby. Mecz odbył się w hali w Halembie a gospodarzem spotkania był SMS. Co ciekawe w 1 połowie kibice nie…
Rocznik 2009 - Zwycięstwo na "Staloku".
niedziela, 24 listopad 2019 16:23
Ciekawy turniej przyszło nam rozegrac w minioną sobotę, na hali MOSiR w Zabrzu, na którym rywalizowaliśmy z chlopakami z rocznika 2008. Od poczatku do końca dobrze radziliśmy sobie na boisku wygrywając wszystkie spotkania i w całym turnieju tracąc tylko 3…
W sobotę mieliśmy okazję zmierzyć się z Clearexem Chorzów w ramach przedmeczu tych samych drużyn w Ekstraklasie Futsalu. Zaangażowanie dzieci zostało docenione i świetnie rozgrzało trybuny! Po swoim meczu, dzieci wprowadzały zawodników pierwszego zespołu na boisko, co z pewnością było…

Rocznik 2009 - Grad bramek w Lidze Orlika.

wtorek, 08 październik 2019 19:19
Kolejne mecze Ligi Orlika przeszły do historii. W IV lidze gościliśmy u siebie Ruch Chorzów. Gwiazda pewnie pokonała "niebieskich" 18:1. Gwiazda wystąpiła w składzie: Gisder, Kokoszka, Smola, Rogosz, Grygonis Szolc, Musialski, Mleczko, Wieczorek, Kopieniok. W V lidze rywalizowaliśmy z Pogonią…

Rocznik 2009 - Trójka w kadrze Podokręgu!

sobota, 05 październik 2019 11:14
W zeszłą sobotę trójka naszych zawodników reprezentowała barwy kadry Podokręgu Katowice w II Memoriale Krzysztofa Seweryna rozgrywanego na boiskach Szombierek Bytom. Kamil Gisder, Oskar Rogosz, i Błażej Kokoszka mieli okazję rywalizować z pozostałymi podokręgami województwa śląskiego. Mamy nadzieję, że chłopcy…
We wczorajszej kolejce przyszło nam rywalizować w obu ligach z GKSem Katowice. W meczu pierwszych drużyn w ramach IV ligi zwyciężyliśmy po bardzo emocjonującym spotkaniu 4:3. Nasz zespół pokazał charakter, gdy na około 20 minut do końca meczu musieliśmy radzić…

Rocznik 2009 - Liga Orlika

wtorek, 24 wrzesień 2019 14:50
Zimny prysznic przeżyły nasze drużyny w minionej kolejce Ligi Orlika. W IV lidze przegraliśmy 5:0 z kadrą powiatu mikołowskiego grającą pod szyldem AKSu Mikołów. Po obiecującym początku do głosu doszedl przeciwnik, który w tym meczu był od nas po prostu…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN