Rocznik 2009

Rocznik 2009 - Grad bramek w Lidze Orlika.
wtorek, 08 październik 2019 19:19
Kolejne mecze Ligi Orlika przeszły do historii. W IV lidze gościliśmy u siebie Ruch Chorzów. Gwiazda pewnie pokonała "niebieskich" 18:1. Gwiazda wystąpiła w składzie: Gisder, Kokoszka, Smola, Rogosz, Grygonis Szolc, Musialski, Mleczko, Wieczorek, Kopieniok. W V lidze rywalizowaliśmy z Pogonią…
Rocznik 2009 - Trójka w kadrze Podokręgu!
sobota, 05 październik 2019 11:14
W zeszłą sobotę trójka naszych zawodników reprezentowała barwy kadry Podokręgu Katowice w II Memoriale Krzysztofa Seweryna rozgrywanego na boiskach Szombierek Bytom. Kamil Gisder, Oskar Rogosz, i Błażej Kokoszka mieli okazję rywalizować z pozostałymi podokręgami województwa śląskiego. Mamy nadzieję, że chłopcy…
We wczorajszej kolejce przyszło nam rywalizować w obu ligach z GKSem Katowice. W meczu pierwszych drużyn w ramach IV ligi zwyciężyliśmy po bardzo emocjonującym spotkaniu 4:3. Nasz zespół pokazał charakter, gdy na około 20 minut do końca meczu musieliśmy radzić…

Rocznik 2009 - Liga Orlika

wtorek, 24 wrzesień 2019 14:50
Zimny prysznic przeżyły nasze drużyny w minionej kolejce Ligi Orlika. W IV lidze przegraliśmy 5:0 z kadrą powiatu mikołowskiego grającą pod szyldem AKSu Mikołów. Po obiecującym początku do głosu doszedl przeciwnik, który w tym meczu był od nas po prostu…

Rocznik 2009 - Grad goli w Lidze Orlika.

wtorek, 17 wrzesień 2019 14:58
27 bramek padło w meczach Gwiazdy w minionej kolejce Ligi Orlika. Pierwsza drużyna w najwyższej lidze w naszym okręgu mierzyła się ze Spartą Katowice. Mecz był niesamowicie emocjonujący. Przez większość spotkania prowadziliśmy, by ostatecznie zremisować 7:7 w samej końcówce. Mimo…

Rocznik 2009 - Deszczowe derby.

sobota, 14 wrzesień 2019 21:49
Deszczowa aura towarzyszyła dzisiejszym derbom Rudy Śląskiej. Dwumecz Gwiazdy przeciwko SMSowi Ruda Śląska, jak mozna było się spodziewać, obfitował w spore emocje. Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, tempo gry było wysokie, a obie drużyny pokazały wiele jakości. Ostatecznie spotkanie najwyższego…
Nasz rocznik 2009 w niedziele wrócił z obozu. Był to intensywny czas na obiektach Rekordu Bielsko-Biała, jednak chlopcy nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek.. Już w poniedziałek ruszyła Liga Orlika, w której rywalizują nasze dwa zespoły: jeden w IV…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN