Rocznik 2011

6 kolejka Ligi Żaków
poniedziałek, 28 październik 2019 15:39

W sobotę 26.10. nasza drużyna rozegrała ostatnią w tym roku kolejkę Ligi Żaków. Na boisku Kolejarza Katowice zmierzyliśmy się z Akademią Espaniola oraz z gospodarzem, ekipą Młodej Gieksy.

Na początku spotkania z Akademią zamknęliśmy rywala na jego połowie ale nie potrafiliśmy wykorzystać naszej przewagi. W tym fragmencie meczu zdobywamy tylko jednego gola. Z upływem czasu mecz się wyrównał i ostatecznie remisujemy 4-4. W drugim meczu niestety łatwo i wysoko przegrywamy z Młodą Gieksą. Widać, że praca trenerów przynosi efekty i z kolejki na kolejkę gra naszej drużyny wygląda coraz lepiej. Wielkie brawa dla naszych pociech. Wystąpiliśmy w składzie: Franosz, Kempa, Mól, Dyrda, Margiecok, Zdebel, Saternus, Lorens, Kostorz, Głąbik. Poniżej wyniki i strzelcy.

Gwiazda 4-4 Akademia Espaniola (Mól, Dyrda, Saternus, Głąbik)

Gwiazda 1-11 Młoda Gieksa (Kempa)


5 kolejka Ligi Żaków
poniedziałek, 21 październik 2019 15:23

W niedziele 20.10. rozegraliśmy 5 kolejkę Ligi Żaków. Tego dnia na boiskach Rapidu w Katowicach zmierzyliśmy się z drużynami Red Box K-ce, AKS Mikołów oraz Młodej Gieksy. W pierwszym spotkaniu wygrywamy z Red Box 2-0. Od początku zyskaliśmy przewagę, wymienialiśmy dużą liczbę podań jednak brakowało skuteczności. W meczu z drużyną z Mikołowa jesteśmy zespołem, który ma więcej z gry jednak udaje nam się tylko zremisować. W spotkaniu z Młodą Gieksą tracimy szybko dwa gole i musimy gonić wynik. Doprowadzamy do remisu jednak mimo walki do końca przegrywamy 3-2. Wielkie brawa dla naszych zawodników. Wystąpiliśmy w składzie: Kamil Mól, Liliana Margiecok, Szymon Zając, Dawid Lorens, Eryk Franosz, Adrian Dyrda,Kacper Kostorz,Tymoteusz Kempa,Dominik Saternus, Wojjciech Zdebel. Poniżej wyniki i strzelcy.

Gwiazda 2-0 Red Box Katowice (Mól, Saternus)

Gwiazda 3-3 AKS Mikołów (Saternus, Kempa, Dyrda)

Gwiazda 2-3 Młoda Gieksa (Lorens, Margiecok)

4 kolejka Ligi Zaków
poniedziałek, 14 październik 2019 17:46

W niedzielę 13.10. rozegraliśmy 4 kolejkę Ligi Żaków. Tak się złożyło, że były to derbowe zawody. Na boiskach Pogoni Nowy Bytom gościliśmy drużyny Grunwald Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska oraz Jastrząb Bielszowice. W pierwszym meczu pewnie pokonujemy naszego sąsiada z Halemby 10-2. W drugim spotkaniu z drużyną z Bielszowic oglądaliśmy bardzo wyrównaną rywalizację, z której nasza drużyna wychodzi zwycięsko. Pokonujemy Jastrząb 3-2. Na zakończenie zmagań drużyna Orlika postawiła nam bardzo trudne warunki czego efektem było aż osiem straconych goli przy tylko dwóch strzelonych. Dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie. Jesteśmy z Was dumni! Gwiazdę w tym dniu reprezentowali: Zając, Dyrda, Franosz, Kostorz, Szczygioł, Kempa, Margiecok, Saternus, Mól, Lorens, Głąbik. Poniżej komplet wyników i strzelcy.

Gwiazda 10-2 Grunwald R.Śl. (Saternus 3, Lorens 2, Kempa 2, Głąbik 2, Dyrda)

Gwiazda 3-2 Jastrząb B-ce (Kempa 2, Zając)

Gwiazda 2-8 Orlik R.Śl. (Zając, samobój) 

 

Rocznik 2011 - 3 kolejka Ligi Żaków

poniedziałek, 07 październik 2019 22:12

W niedzielę 06.10. w ramach 3 kolejki Ligi Żaków gościliśmy na obiekcie Pogoni Imielin. Często pierwsze mecze w naszym wykonaniu bywają trudne i tak było też tym razem. Na inauguracje zawodów zasłużenie przegrywamy z gospodarzami 12-5. Brakowało nam zdecydowania i szybszego podejmowania decyzji. W następnym spotkaniu gramy już o wiele lepiej i pewnie wygrywamy 10-2. W trzecim meczu przeciwnik był skuteczniejszy od nas i mimo, że mieliśmy przewagę przegrywamy 6-2. Wielkie brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka. Wystąpiliśmy w składzie: Franosz, Lorens, Mól, Saternus, Kempa, Margiecok, Głąbik, Kostorz. Poniżej komplet wyników i strzelcy.

Gwiazda 5-12 Pogoń Imielin (Kempa, Margiecok, Lorens, Mól, Kostorz)

Gwiazda 10-2 KS Kamionka (Kempa 4, Saternus 3, Mól 3)

Gwiazda 2-6 Akademia Red Box (Kempa, Margiecok)

 

Rocznik 2011 - ruszyła Liga MOSiRu

sobota, 05 październik 2019 14:29

Wczoraj rozgrywaliśmy pierwszy mecz w lidze Mosiru, kolejna fajna alternatywa dla chłopców, aby w tym młodym wieku rozgrywać jak najwięcej meczy. Mierzylismy się z rudzkim Wawelem Wirek. Mecze w lidze Mosiru rozgrywane są 2x20minut.

Z kolei już jutro rozgrywamy kolejne spotkania w Lidze Żaków. Tym razem czeka nas wyjazd do Imielina, start o 15:30!

 

1 kolejka Ligi Żaków

wtorek, 17 wrzesień 2019 18:23

W niedzielę 15.09. rozegraliśmy pierwszą kolejkę Ligi Żaków. Jako gospodarz gościliśmy drużyny AKS Mikołów, Kamionka Mikołów oraz MKS Siemianowice Śląskie. Byliśmy bardzo ciekawi jak zaprezentuje się Nasza drużyna w pierwszych oficjalnych meczach tego sezonu. Mimo, że wygraliśmy tylko jedno spotkanie jesteśmy bardzo dumni z postawy Naszych Gwiazdeczek. Było dużo walki, zaangażowania, wymieniamy co raz więcej podań. Choć ostatni mecz przegraliśmy aż 6-0 to przeciwnik nie posiadał tak wielkiej przewagi jak wskazywałby wynik meczu. Trzeba podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza i skuteczność napastników drużyny przeciwnej. Gwiazdę reprezentowali: Dominik Ryszka, Eryk Franosz, Kamil Mól, Szymon Zając, Liliana Margiecok, Dawid Lorens, Tymoteusz Kempa, Bartek Widuch. Poniżej komplet wyników oraz strzelcy.

Gwiazda 4-2 Kamionka (Kempa 2, Zając, Margiecok)

Gwiazda 7-7 MKS Siemianowice Śl.  (Kempa 3, Lorens 2, Zając, Widuch)

Gwiazda 0-6 AKS Mikołów

 

 

 

Rocznik 2011 - zapraszamy na piątkowy trening

wtorek, 20 sierpień 2019 22:41

Kolejny trening rocznika 2011 odbędzie sie w najbliższy piątek o godzinie 16:00 na boisku ze sztuczną murawą przy szkole podstawowej nr 24 przy ul. Lexa w Halembie. Zapraszamy wszystkich chetnych!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN