W sobotę w hali MOSiR w Halembie rozpoczęła się tegoroczna edycja rozgrywek Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. W nowym projekcie futsalowym Śląskiego Związku Piłki Nożnej zainteresowane kluby uczestniczą w rozgrywkach ligowych w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to rocznik 2011/2012. W…
Rocznik 2011 - Stalok Cup!
środa, 27 listopad 2019 21:17
Kolejny turniej na Staloku za nami. Tym razem w niedzielę reprezentowała nas drużyna rocznika 2011. W całym turnieju rozegralismy 6 meczów i z każdym następnym nasz zespół reprezentował lepszy poziom. Przegrywając dwa pierwsze mecze, nie było nam dane w tym…
Rocznik 2011 - 3 kolejka Ligi Żaków
poniedziałek, 07 październik 2019 22:12
W niedzielę 06.10. w ramach 3 kolejki Ligi Żaków gościliśmy na obiekcie Pogoni Imielin. Często pierwsze mecze w naszym wykonaniu bywają trudne i tak było też tym razem. Na inauguracje zawodów zasłużenie przegrywamy z gospodarzami 12-5. Brakowało nam zdecydowania i…

1 kolejka Ligi Żaków

wtorek, 17 wrzesień 2019 18:23
W niedzielę 15.09. rozegraliśmy pierwszą kolejkę Ligi Żaków. Jako gospodarz gościliśmy drużyny AKS Mikołów, Kamionka Mikołów oraz MKS Siemianowice Śląskie. Byliśmy bardzo ciekawi jak zaprezentuje się Nasza drużyna w pierwszych oficjalnych meczach tego sezonu. Mimo, że wygraliśmy tylko jedno spotkanie…
Zespół Gwiazdy rocznika 2011 dzisiejszego dnia swoje mecze w lidze Żaków rozgrywał w Siemianowicach Śląskich, gdzie organizatorem był APN Katowice. Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołem reprezentującym Mysłowice w którym odniesliśmy przekonujące zwycięstwo oraz z APN Katowice i APN…

Rocznik 2011 - Liga Żaków

czwartek, 16 maj 2019 20:12
Wczorajszego dnia zespół Gwiazdy rocznika 2011 swoje mecze w Lidze Żaków rozgrywał na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Katowicach. W turnieju udział brały 4 zespoły. Tego dnia mogliśmy zaznać smak zwycięstwa i porażki. Cieszyć może fakt iż poziom był bardzo…
Czwartkowy trening naszej drużyny rocznika 2011 odbył się w nietypowym miejscu - zajęcia odbyły się w Komnacie Solnej w... Halembie. Skorzystaliśmy z zaproszenia właściciela firmy Pana Grzegorza Franosza. Komnata solna robi niezapomniane wrażenie - dzięki cegłom solnym z pakistańskiej soli…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN