Aktualności

niedziela, 9 luty 2020 15:25

Rocznik 2009 - Śląska Liga Futsalu

Napisał: Arkadiusz Spiolek

W ostatnim czasie rozegraliśmy dwa spotkania w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu.

W zeszlym tygodniu grając przeciwko GSF Gliwice wyraźnie prowadziliśmy grę, ostatecznie zwyciężając 6:2.

Wczoraj mierzyliśmy się z SMSem Ruda Śląska. Emocji nie brakowało, szczególnie, że w pierwszym pojedynku Gwiazda zwyciężyła 8:1 i rywale z pewnością chcieli sie zrewanżować, co skutecznie im się powiodło. Po wielu emocjach przegrywamy 8:2.

piątek, 31 styczeń 2020 21:42

Nowa składka członkowska

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Szanowni rodzice w związku z sytuacją finansową miasta oraz decyzją o braku przyznania dotacji dla klubów sportowych przez Miasto Ruda Śląska informujemy, że od stycznia 2020 roku zmuszeni jesteśmy podnieść składkę członkowską na 100,00 zł.

Osoby, które wpłaciły składkę w dotychczasowej wysokości prosimy w miarę możliwości o dopłatę w najbliższym miesiącu.

niedziela, 26 styczeń 2020 23:11

Rocznik 2009 - Rekord pokonany. Grad bramek i zwycięstwo w Śląskiej Lidze Futsalu

Napisał: Arkadiusz Spiolek

Nasi chłopcy z rocznika 2009 mierzyli się dzisiaj z Rekordem Bielsko-Biała w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu.

Mecz był bardzo emocjonujący, obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Od momentu otwarcia przez nas wyniku, nie wypuściliśmy z rąk prowadzenia, aż do ostatniego gwizdka. Dobra dyspozycja wszystkich naszych zawodników pozwoliła nam pokonać rywala 9:4.

poniedziałek, 20 styczeń 2020 20:57

Gwiazda Cup - II Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego dla nas!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska wygrał II Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego. Podopieczni Mateusza Nowickiego w finale pokonali niemiecką Wittenberge 1-0. Trzecim zespołem był SMS Przemyśl a czwartym SMS Ruda Śląska. W turnieju rywalizowało 8 drużyn. Sporo minut spędziły zespoły na parkiecie. Warto dodać, że Damian Malcherek został wybrany najlepszym zawodnikiem naszego zespołu. To się nazywa wejście do drużyny. Damian przeniósł się do Gwiazdy z chorzowskiej Józefki.

sobota, 18 styczeń 2020 10:36

Rocznik 2009 - Obóz, obóz i po obozie...

Napisał: Arkadiusz Spiolek

Dobiegł już końca obóz rocznika 2009 w Glucholazach.

Nasi zawodnicy wrócili do domów cali i zdrowi! Mają za sobą bardzo wiele jednostek treningowych, sparingów, nocne wyjscie w góry z przewodnikiem, ognisko i wiele innych ciekawych zajęć integracyjnych.

Był to owocny czas dla naszej drużyny! W niedzielę bierzemy udział w turnieju Gwiazda Cup, na który wszystkich zapraszamy!

piątek, 17 styczeń 2020 19:53

Gwiazda Cup - II Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w Hali MOSiR odbędzie się kolejny turniej w ramach tegorocznego cykl Gwiazda Cup. Rywalizować będą zespoły rocznika 2009 - turniej będzie miał charakter II Memoriału im. Stanisława Grzywaczewskiego, który przez wiele lat był trenerem i kierownikiem naszych drużyn.

W imprezie wezmą udział po raz pierwszy w historii naszego turnieju zespoły z ... Przemyśla. Także sporo kilometrów pokona zespół z niemieckiej Wittenbergii, który ponownie pojawi się w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom.

wtorek, 14 styczeń 2020 13:54

Rocznik 2009 - obóz Głuchołazy.

Napisał: Arkadiusz Spiolek

Rocznik 2009 od sobotniego popołudnia przebywa na obozie w Głuchołazach. Mamy za sobą 8 treningów - w tym poranne bieganie, treningi pod balonem, na naturalnym boisku, na hali, oraz m.in. trening na macie zapaśniczej, na której chłopcy mogli spróbować swoich sił w jeszcze bardziej kontaktowej formie rywalizacji; sparingi z drużyną Estates Wodzisław Śląski; gry integracyjne; niedzielne wyjscie do pięknego miejscowego kościółka i wczorajsze nocne wyjście w góry z przewodnikiem! W najbliższych dniach czekają nas jeszcze mecze kontrolne z Widzewem Łódź, Hattrickiem Nysa, Sportową Częstochową i United Rydułtowy. Oprócz tego liczne atrakcje, które będą ciekawą niespodzianką dla naszych chłopców! Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym fanpage'u na Facebooku - S-RS Gwiazda!

niedziela, 12 styczeń 2020 15:34

Ferie - plany

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę rozpoczął się tygodniowy obóz naszej drużyny rocznika 2009 w Głuchołazach. Drużyna przygotowuje się do kolejnych turniejów i spotkań pod okiem trenerów Arka Spiolka i Mateusza Nowickiego. Większość zajęć odbywać się będzie na sztucznej trawie pod balonem. W programie nie zabraknie także innych atrakcji niż treningi, chociaż znając zaangażowanie naszych chłopaków zajęcia piłkarskie zupełnie by wystarczyły. 

Z kolei rocznik 2010 podobnie jak przed rokiem będzie miał obóz dochodzeniowy pod okiem trenera Wojtka Działacha. W planie także sporo atrakcji - oprócz treningów i sparingów są także wyjścia na basen czy sale zabaw.

Pozostałe roczniki szkółki piłkarskiej Gwiazdy trenują w czasie ferii zgodnie z planem i grafikiem jak przed rozpoczęciem ferii.

Strona 1 z 2
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj