Aktualności

środa, 22 czerwiec 2022 14:27

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Silesia Cup 2022 - Dzień 2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Silesia Cup 2022 - Dzień 2

W niedzielę na obiekcie Wawelu Wirek odbył się drugi dzień rywalizacji w Ogólnopolskim Turnieju Silesia Cup 2022.

Po rywalizacji w hali zespoły tym razem walczyły na zielonej murawie. Dość nieoczekiwanie nastąpiły przetasowania – kolejny raz okazało się, że gra w hali i na boisku różnią się od siebie. Rywalizację na trawie wygrała Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Rudy Śląskiej, drugie miejsce zajął Clearex Chorzów. Na trzecim miejscu rywalizacją zakończył Red Dragons Pniewy a na czwartym Gwiazda Ruda Śląska.

 

Zgodnie z Regulaminem i formułą turnieju dopiero punkty zdobyte za zajęte miejsce w obydwu dniach rywalizacji dawało wygraną w klasyfikacji końcowej. Najrówniej spisywała się ekipa chorzowskiego Clearexu, która dzięki dwom drugim miejscom… zwyciężyła w końcowej klasyfikacji! Na podium znalazły się jeszcze GKS SMS Futsal Tychy oraz SMS Ruda Śląska. 

Nasz zespół Gwiazdy mimo zajętej trzeciej pozycji w hali i czwartej na murawie zakończył rywalizację na miejscu... piątym.

Dodajmy, że wszystkie zespoły otrzymały puchary, medale, nagrody rzeczowe a dodatkowo wybrano najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach.

Dziękujemy zespołom z Wielkopolski i Województwa Świętokrzyskiego za udział w imprezie.

Impreza była zorganizowana dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej.

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj