Aktualności

sobota, 25 września 2021 20:31

Rocznik 2010 - Gwiazda - Pogoń Imielin 2-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trzy punkty zostają w Rudzie. Kolejne spotkanie w którym nasz zespół przez całe spotkanie dyktuje warunki na boisku i nie pozwala drużynie przeciwnej dojść do głosu. Tym razem do samego końca spotkania gramy dojrzale i mądrze rozgrywamy piłkę. Nie ustrzegliśmy się kolejnych prostych błędów w ustawieniu oraz technicznych które szybko zostaną skorygowane już w przyszłym tygodniu. Dobre doświadczenie dla chłopaków którzy musieli zmierzyć się z bardzo cofniętym zespołem Pogoni Imielin przygotowując cierpliwie kolejne akcje nie zapominając o zabezpieczeniu tyłów przed wyprowadzeniem kontrataku po długim podaniu. Radek wracaj szybko ‼️
SR-S Gwiazda 2:0 Pogoń Imielin
 - Janus
Przyłóg

 

poniedziałek, 6 września 2021 20:05

Rocznik 2010 - Pięciu do kadry!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Pięciu zawodników zostało po raz kolejny powołanych do kadry podokręgu, która odbędzie się 10 września na obiektach Wawelu Wirek. Jest to wyróżnienie dla tych chłopaków, kolejna jednostka treningowa w której mogą popracować z innymi trenerami oraz porywalizować z kolegami z innych drużyn, a dla reszty chłopaków motywacja aby na treningach oraz meczach pracować jeszcze ciężej w celu dołączenia do kolegów z drużyny. Gratulacje!

Powołani:
Grzegorz Janus,
Dawid Piperek,
Szymon Robełek,
Bartłomiej Gaczyński,
Szymon Zieliński.

niedziela, 5 września 2021 20:14

Rocznik 2010 - Debiut 11 x 11

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W lidze Trampkarza Młodszego przeciwko drużynie Slavi Ruda Śląska rocznik 2008 mimo zasłużonego zwycięstwa gości zaprezentowaliśmy się na tle starszych zawodników z bardzo dobrej strony przede wszystkim otwierając przez całe spotkanie grę od bramki, konstruując przemyślane akcje zespołowe tworząc sobie sytuacje do strzelenia bramki. Pierwszy mecz 11 na 11 w wykonaniu młodych gwiazd a drugi mecz rozegrany w ten weekend.
 
SR-S Gwiazda Ruda Śląska 3:7 Slavia Ruda Śląska
 
⚽️Piperek ?️Gaczyński
⚽️Faber ?️Janus
⚽️Piperek ?️Zieliński

 

środa, 25 sierpnia 2021 20:56

Meldunek obozowy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Mija 4 dzień obozu w Centrum Sportu Rekord. Swoje mecze sparingowe rozegrali zawodnicy z roczników 2009, 2010 i 2011 w których przeciwnikiem była drużyna Skry Częstochowa na co dzień występująca w I lidze wojewódzkiej. Co ciekawe nasi trenerzy stworzyli mieszanki wybuchowe tworząc dwa zespoły składające się z wyżej wymienionych roczników którzy toczyli równy bój z wysokiej klasy przeciwnikiem

niedziela, 27 czerwiec 2021 09:59

Rocznik 2010 - Wygrana na koniec sezonu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Za nami ostatni mecz w lidze Młodzików. W Katowicach przeciwko Podlesiance pokazujemy po raz kolejny dobry futbol i teraz przed zawodnikami okres roztrenowania i dobra zabawa po bardzo ciężkim, intensywnym sezonie.
LKS Podlesianka 1:3 SR-S Gwiazda

 

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 08:40

Rocznik 2010 - Kolejny wygrany turniej!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Kolejny wielki sukces drużyny rocznika 2010
I miejsce Czerwonka Cup 2021 organizowanym przez Ap21Events.
W drugim dniu podczas rywalizacji w grupie Ligi Mistrzów mecze były ciekawsze ze względu na jeszcze wyższy poziom drużyn z którymi przyszło nam rywalizować. We wszystkich spotkaniach pokazaliśmy kawał dobrej piłki. Piękne akcje zakończone bramkami, dobre interwencje obrońców oraz bramkarzy. Mimo panującego upału z przyjemnością patrzyło się na grę młodych Gwiazd, a ręce same składały sie do oklasków.
Dwa upalne dni, 234 minut spędzonych na boisku, 11 wygranych, 1 remis oraz 1 porażka, 38 strzelonych bramek, 11 razy przeciwnicy pokonali naszą defensywę. Tak w liczbach można podsumować ten ciekawy i wyczerpujący turniej.
Skład: Gąsior, Kerger, Robełek, Przylóg, Litwiński, Janus, Gaczyński, Piperek, Klisowski, Jędrzejczak, Pawlikowski.
SR-S Gwiazda 3:1 Football Projekt
SR-S Gwiazda 2:0 Żywiecka APN
SR-S Gwiazda 3:0 Wisła Strumień
SR-S Gwiazda 2:1 GKS Jastrzębie
SR-S Gwiazda 2:4 Lisek Milówka
SR-S Gwiazda 4:1 APN SMS Tychy

 

niedziela, 20 czerwiec 2021 12:33

Rocznik 2010 - Łąka - turniej dzień 1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W pierwszym dniu turnieju rozgrywanego w Łące koło Pszczyny każda z drużyn musiała zostawić sporo zdrowia na boisku nie tylko ze względu na wysoki poziom sportowy drużyn ale również przez panujące warunki pogodowe. W upalną sobotę na boisku młodzi piłkarze spędzili 140 minut na co złożyło się 7 spotkań. Młode gwiazdeczki nie zostawiły nic przypadkowi i w dobrym stylu wygrali sześć spotkań oraz raz zremisowali. Dzięki pierwszemu miejscu w grupie w niedzielę zagramy w Lidze Mistrzów.
SR-S Gwiazda 4:0 Iskra Pszczyna
SR-S Gwiazda 4:1 UKS Szopienice
SR-S Gwiazda 3:0 Wisła Strumień
SR-S Gwiazda 1:1 APN SMS Tychy
SR-S Gwiazda 6:2 GKS Andaluzja
SR-S Gwiazda 2:0 LKS Gardawice
SR-S Gwiazda 2:0 Lotnik Jeżów Sudecki

 

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 18:57

Rocznik 2010 - Wygrana z Imielinem

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po zakończeniu rozgrywek w III lidze wojewódzkiej nasz rocznik 2010 czeka jeszcze kilka meczy w V lidze Młodzika (rocznik 2009). W sobotę przeciwnikiem była drużyna Pogoni Imielin która stawia na twardą fizyczną grę o czym przekonało się kilku naszych zawodników. Po wymianie ciosów oraz błędach popełnianych przez obie drużyny w pierwszej połowie nasi zawodnicy w drugiej odsłonie spotkania wrócili na odpowiednie tory i nie dali dojść do słowa przeciwnikowi samemu stwarzając sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku.
SR-S Gwiazda 4:1 Pogoń Imielin

 

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj