Aktualności

niedziela, 16 styczeń 2022 17:35

Rocznik 2010 - Remis na szczycie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W hali MOSiR w Halembie odbyła się kolejna seria Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. Na parkiecie pojawiły się zespoły rocznika 2010. W tej serii doszło do spotkania na szczycie tabeli - Gwiazda podejmowała Rekord - obydwa zespoły miały do tej pory komplet zwycięstw. Po emocjonującym spotkaniu Gwiazda zremisowała z Rekordem 1-1 i drużyny umocniły się na pierwszych miejscach. W pozostałych spotkaniach liderzy pokonali Sportową Częstochowę i Akademię Futsalu Piasta Gliwice.

Przypominamy, że po rozegraniu planowanych spotkań ligowo - turniejowych dwa najlepsze zespoły rozegrają jedno spotkanie finałowe o Mistrzostwo Śląska.

Więcej o wynikach

https://slzpn.pl/futsal-i-kobiety/futsal/slaska-mlodziezowa-liga-futsalu

 

 

niedziela, 9 styczeń 2022 18:30

Rocznik 2010 - Wygrane futsalowe

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Granie w nowym roku rozpoczynamy od turnieju w ramach Śląskiej liga futsalu który odbył się w minioną sobotę. We wszystkich trzech spotkaniach pokazaliśmy dobry futsal.

niedziela, 21 listopad 2021 20:11

Rocznik 2010 - Drugi kadrowicz

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Odbyła się kolejna konsultacja Kadry Śląska rocznika 2010.
Informowaliśmy o tym, że Kadrze dobrze spisuje się już Szymon Robełek - tymczasem ostatnio mamy podwójnych kadrowiczów. Miło nam poinformować że mamy kolejnego kadrowicza - tym jest to Grzegorz Janus.
Liczymy na kolejne wyróżnienia dla naszych zawodników!
środa, 20 październik 2021 19:18

Rocznik 2010 - Remis w Jaworznie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po raz drugi przeciwko drużynie Akademii 2012 Jaworzno zaprezentowaliśmy się z dobrej strony stwarzając sobie wiele sytuacji do osiągnięcia najważniejszego celu podczas meczu czyli do zdobycia gola ale niestety w najważniejszym momencie nasza koncentracja spada i podczas finalizacji podejmujemy bardzo złe decyzje. Mimo kontroli i znacznej przewadze przez całe spotkanie znowu w formie prezentów oddajemy bramki i ostatecznie drugi raz remisujemy z drużyną z Jaworzna. Cieszy rekacja drużyny po pierwszej podarowanej rywalowi bramce i szybka odpowiedź. ⭐???

Akademia 2012 Jaworzno 2:2 SR-S Gwiazda
⚽️ Zieliński ?️ Janus
⚽️ Janus

niedziela, 3 październik 2021 18:34

Rocznik 2010 - Stadion Chorzów - Gwiazda 4-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po 6 bardzo dobrych meczach w lidze Młodzika Młodszego na zakończenie pierwszej rundy notujemy bardzo, bardzo słaby występ i zasłużenie przegrywamy z drużyną Stadionu Śląskiego. Miejmy nadzieję że będzie to kolejna cenna lekcja jakiej doświadczyliśmy w tym sezonie. Na wyróżnienie tego dnia w 100% zasługuje Grzegorz Janus który się dwoił i troił aby stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika mimo biernej postawy kolegów z zespołu. Jak kapitanowi przystało w trudnym momencie pokazał że jest wzorem z którego niektorzy powinni wziąć przykład i zabrać się do ciężkiej pracy. Po bardzo intensywnych dwóch miesiącach miniony tydzień był bardzo luźny co mogło również mieć wpływ na dyspozycję w dniu dzisiejszym zawodników, którzy podejmowali dzisiaj bardzo dziwne decyzje na boisku. Głowy do góry i gramy dalej!
Stadion Śląski Chorzów 4:1 SR-S Gwiazda
⚽️ Janus ?️ Jędrzejczak

 

sobota, 25 września 2021 20:31

Rocznik 2010 - Gwiazda - Pogoń Imielin 2-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trzy punkty zostają w Rudzie. Kolejne spotkanie w którym nasz zespół przez całe spotkanie dyktuje warunki na boisku i nie pozwala drużynie przeciwnej dojść do głosu. Tym razem do samego końca spotkania gramy dojrzale i mądrze rozgrywamy piłkę. Nie ustrzegliśmy się kolejnych prostych błędów w ustawieniu oraz technicznych które szybko zostaną skorygowane już w przyszłym tygodniu. Dobre doświadczenie dla chłopaków którzy musieli zmierzyć się z bardzo cofniętym zespołem Pogoni Imielin przygotowując cierpliwie kolejne akcje nie zapominając o zabezpieczeniu tyłów przed wyprowadzeniem kontrataku po długim podaniu. Radek wracaj szybko ‼️
SR-S Gwiazda 2:0 Pogoń Imielin
 - Janus
Przyłóg

 

poniedziałek, 6 września 2021 20:05

Rocznik 2010 - Pięciu do kadry!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Pięciu zawodników zostało po raz kolejny powołanych do kadry podokręgu, która odbędzie się 10 września na obiektach Wawelu Wirek. Jest to wyróżnienie dla tych chłopaków, kolejna jednostka treningowa w której mogą popracować z innymi trenerami oraz porywalizować z kolegami z innych drużyn, a dla reszty chłopaków motywacja aby na treningach oraz meczach pracować jeszcze ciężej w celu dołączenia do kolegów z drużyny. Gratulacje!

Powołani:
Grzegorz Janus,
Dawid Piperek,
Szymon Robełek,
Bartłomiej Gaczyński,
Szymon Zieliński.

niedziela, 5 września 2021 20:14

Rocznik 2010 - Debiut 11 x 11

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W lidze Trampkarza Młodszego przeciwko drużynie Slavi Ruda Śląska rocznik 2008 mimo zasłużonego zwycięstwa gości zaprezentowaliśmy się na tle starszych zawodników z bardzo dobrej strony przede wszystkim otwierając przez całe spotkanie grę od bramki, konstruując przemyślane akcje zespołowe tworząc sobie sytuacje do strzelenia bramki. Pierwszy mecz 11 na 11 w wykonaniu młodych gwiazd a drugi mecz rozegrany w ten weekend.
 
SR-S Gwiazda Ruda Śląska 3:7 Slavia Ruda Śląska
 
⚽️Piperek ?️Gaczyński
⚽️Faber ?️Janus
⚽️Piperek ?️Zieliński

 

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj