Aktualności

poniedziałek, 24 luty 2020 17:48

Rocznik 2010 - Złoto w Łaziskach...

Napisał: Wojciech Działach
Rocznik 2010. - Za nami kolejny turniej tym razem zaproszono nas do Łazisk Górnych gdzie wystąpiło sześć drużyn: Polonia Łaziska, APN GKS Tychy, Rybnicka Akademia Piłkarska, GKS Jastrzębie, APN Czeladź oraz nasza drużyna. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym, a na boisko wybiegało pięciu zawodników oraz bramkarz. Nasza drużyna poradziła sobie tego dnia dobrze o czym świadczył zdobyty komplet punktów oraz zapewniona wygrana w turnieju przed ostatnim meczem do którego chłopcy podeszli zbyt wyluzowani co przyczyniło się do pechowej porażki w meczu z gospodarzami. W dalszym ciągu naszym założeniem było budowanie akcji od własnej bramki które udało sie zrealizować ale nie obyło się bez błędów w szczególności w ostatnim meczu. Efektami tego były skonstruowane akcje w których każdy z zawodników wziął udział w raz z bramkarzem, a dwu krotnie całość została zakończona zdobytą bramka. Z powodów zdrowotnych część zawodników nie mogła wziąć udziału w turnieju natomiast cała reszta poradziła sobie bardzo dobrze co mamy nadzieję wzmocni zdrową rywalizację w zespole i podziała motywująco na niektórych zawodników. Wyróżniającym się zawodnikiem naszej drużyny został wybrany przez trenera Dawid Gąsior. Statuetka dla najlepszego zawodnika całego turnieju powędrowała do Grzegorza Janusa. Na zdobyte miejsce oraz nagrody indywidualne zapracował cały zespół. 
 
 
Zagraliśmy w składzie: Gąsior, Janus, Klisowski, Kopel, Pawlikowski, Baranowicz, Fojcik, Litwiński, Piperek.
 
Grają z nami:
 
• Szpakmed Sp. z o.o.
ul.Szpaków 33
41-705, Ruda Śląska
 
ul.Karola Goduli 34,
41-704, Ruda Śląska
www.szpakmed.pl
 
• Nosze co chce
ul.3 Maja 4,
41-800, Zabrze
www.noszecochce.pl
czwartek, 20 luty 2020 19:17

Rocznik 2010 - Kolejny sparing...

Napisał: Wojciech Działach

Rocznik 2010. - Za nami kolejny sparing tym razem na hali sportowej przy szkole Salezjanów w Świętochłowicach. Zarówno nasz zespół jak i drużyny Orlika Ruda Śląska do meczu przystąpił mocno okrojony ze względu na okres grypowy. Kolejni nowi zawodnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił w meczu kontrolnym. Mimo wysokiego zwycięstwa przeciwnicy również wiele razy zagrażali naszej bramce. Już w niedzielę zagramy w turnieju w Łaziskach Górnych. 

Orlik Ruda Śląska 3️⃣:1️⃣7️⃣ SR-S Gwiazda

sobota, 15 luty 2020 21:32

Rocznik 2010 - Słoneczna pogoda...

Napisał: Wojciech Działach

Rocznik 2010. - Rozegraliśmy sparing z chłopakami z rok starszego rocznika drużyny MKS Zaborze. Dla niektórych zawodników był to sobotni spacerek w sprzyjającej pogodzie, a niektórzy podeszli zbyt bojaźliwie dopuszczając w wielu sytuacjach przeciwnikom. Szczególnie w pierwszej odsłonie meczu gdy stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje szybko na ziemię sprowadzili nas zawodnicy z Zaborza swoimi szybkim skutecznymi atakami. Zabrakło ruchu bez piłki oraz kreatywności u naszych gwiazdeczek z czym wcześniej nie mieliśmy problemu. Na plus na pewno postawa Przemka Kopel oraz Kamila Przyłóg, a swój pierwszy mecz rozegrał Filip Frydrych. 

MKS Zaborze 2009 1️⃣3️⃣:5️⃣ SR-S Gwiazda

poniedziałek, 10 luty 2020 20:32

Kolejne szkolenia...

Napisał: Wojciech Działach

Trener Wojciech Działach ukończył kolejne dwa szkolenia: Indyvidual Player Support – koncepcja treningu indywidualnego wg. filozofii Coerver Coaching we Wrocławskim AWFie oraz Coerver Clinic Basic - szkolenie bazowe przedstawiające filozofię Coerver Coaching, jej charakterystykę i najważniejsze założenia. Kurs obejmował dwa weekendowe zjazdy. Łącznie 28 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w Poznaniu. 

Coerver® Coaching to ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia piłkarskiego, zawierający wszystkie elementy niezbędne do wychowania i ukształtowania zawodnika na najwyższym poziomie. Inspirowany wiedzą holenderskiego trenera Wiela Coervera. 

niedziela, 2 luty 2020 10:34

Rocznik 2010 - II kolejka ligi zimowej...

Napisał: Wojciech Działach
Rocznik 2010. - Drugą kolejkę ligi zimowej w Kozłowie rozpoczęliśmy od wysokiej wygranej pokonując drużynę Kolejarza Gliwice prezentując bardzo dobrą grę.Po raz kolejny w drugim meczu w turnieju nasza koncentracja spada co przyczynia się do niewykorzystywania wielu klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika. Naszą nieskuteczność z zimną krwią wykorzystali koledzy z Zabrza skutecznie kontrując nieudane ataki naszego zespołu. Do ostatniego spotkania podeszliśmy zmobilizowani oraz z chęcią poprawy skuteczności pod bramką przeciwnika i mimo kilku nieudanych prób w pierwszych minutach spotkania udało się wrócić na właściwe tory i tym samym pewnie zdobyliśmy 3 punkty. Tego dnia za zaangażowanie oraz postawę we wszystkich trzech meczach zasłużyli Grzegorz Janus oraz Dawid Piperek. W marcu ostatnia trzecia kolejka w której nasza drużyna rozegra cztery spotkania.
 
SR-S Gwiazda 1️⃣0️⃣:1️⃣ Kolejarz Gliwice
SR-S Gwiazda 3️⃣:5️⃣ Promotor Zabrze
SR-S Gwiazda 8️⃣:3️⃣ Row Rybnik
 
piątek, 31 styczeń 2020 21:41

Nowa składka członkowska

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Szanowni rodzice w związku z sytuacją finansową miasta oraz decyzją o braku przyznania dotacji dla klubów sportowych przez Miasto Ruda Śląska informujemy, że od stycznia 2020 roku zmuszeni jesteśmy podnieść składkę członkowską na 100,00 zł.

Osoby, które wpłaciły składkę w dotychczasowej wysokości prosimy w miarę możliwości o dopłatę w najbliższym miesiącu.

sobota, 25 styczeń 2020 12:16

Rocznik 2010 - Test kompleksowy...

Napisał: Wojciech Działach

Rocznik 2010. - Podczas pierwszego treningu w ramach zimowego obozu dochodzeniowego zawodnicy wzięli udział w teście kompleksowym, który łączył zadania techniczne wraz z motorycznymi. Podczas pierwszej próby najszybszy okazał się Wojciech Faber natomiast biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne najlepszy okazał się Kamil Przyłóg (Czas po podsumowaniu: 0:58 sek. ). Po zakończeniu obozu wszyscy zawodnicy po 3 dniach odpoczynku powtórzyli test w którym w każdym z elementów była widoczna znaczna poprawa. Najlepszy okazał się ponownie Wojciech Faber , który tym razem zwyciężył w obu pomiarach. (Czas po podsumowaniu: 0:37 sek. ) Test ten zostanie nieco rozbudowany oraz cyklicznie powtarzany przez wszystkich zawodników. 

Grają z nami:

• Szpakmed Sp. z o.o.
ul.Szpaków 33
41-705, Ruda Śląska

ul.Karola Goduli 34,
41-704, Ruda Śląska
www.szpakmed.pl

• Nosze co chce
ul.3 Maja 4,
41-800, Zabrze
www.noszecochce.pl

• Pizzeria Vinci
ul.Solidarności 5/2,
41-706, Ruda Śląska
www.pizzeriavinci.pl

‼️ Chcesz wspomóc naszą drużynę i zostać naszym sponsorem? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami już teraz!
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

środa, 22 styczeń 2020 19:41

Rocznik 2010 - Sparing day...

Napisał: Wojciech Działach
Rocznik 2010. - W środowe popołudnie wybraliśmy się na sparing day. Spędziliśmy na orliku w Orzeszu ponad trzy godziny z czego prawię połowę czasu zawodnicy spędzili na boisku rywalizując z innymi drużynami. Mimo że wraz z początkiem zaczął sypać śnieg to organizator zadbał o wszystkie dzieci które w przerwach między meczami korzystały z ciepłej szatni czy też dostępnej dla wszystkich gorącej herbaty. Na dzieci czekał również mały poczęstunek w postaci pizzy, batonika oraz soczku. W tym mini turnieju udział wzięło pięć drużyn, a nasza drużyna rozegrała 3 spotkania oraz jeden mecz dodatkowy pod nieobecność spowodowaną szybszego powrotu do domu jednej z drużyn. W tych spotkaniach w których śliska piłka oraz boisko płatało figle zdobyliśmy 8 punktów. Mimo niekorzystnych warunków nasza drużyna wypracowała dużo ciekawych akcji oraz zdobyła kilka ładnych bramek. W dniu dzisiejszym zdobyliśmy 11 bramek nie pozwalając ani razu by piłka znalazła się w bramce strzeżonej przez Dawida Gąsiora. Wystąpiliśmy w składzie: Gąsior, Robełek, Kopel, Janus, Litwiński, Pawlikowski, Piperek, Przyłóg, Baranowicz, Klisowski. Z różnych powodów część zawodników nie mogła dzisiaj się pojawić m.in. Bartłomiej Gaczyński przebywa na obozie narciarskim, a Szymon Zieliński szlifuje formę pod okiem trenerów jednego z najlepszych systemów szkolenia na świecie czyli podczas Coerver Coaching city camps. 
 
 
SR-S Gwiazda 0️⃣:0️⃣ Niepokorni Orzesze
SR-S Gwiazda 4️⃣:0️⃣ Akademia Łodygowice
SR-S Gwiazda 0️⃣:0️⃣ Niepokorni Orzesze
SR-S Gwiazda 7️⃣:0️⃣ Leśnik Kobiór

Grają z nami:

• Szpakmed Sp. z o.o.
ul.Szpaków 33
41-705, Ruda Śląska

ul.Karola Goduli 34,
41-704, Ruda Śląska
www.szpakmed.pl

• Nosze co chce
ul.3 Maja 4,
41-800, Zabrze
www.noszecochce.pl

• Pizzeria Vinci
ul.Solidarności 5/2,
41-706, Ruda Śląska
www.pizzeriavinci.pl

‼️ Chcesz wspomóc naszą drużynę i zostać naszym sponsorem? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami już teraz!
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Strona 1 z 4
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj