Aktualności

wtorek, 3 maj 2022 14:58

Zapraszamy na Półkolonie z Gwiazdą!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszej stałej ofercie półkolonii w mieście. Jak zwykle aktywnie z mnóstwem wycieczek i innych aktywności w tym m.in. warsztatach kulinarnych - będziemy przygotowali pyszne mufinki czy pizzę.

28 czerwca planowany jest wyjazd do Energylandii!   Jak zawsze istnieje możliwość, aby z tej propozycji skorzystali także rodzice, dziadkowie lub też członkowie stowarzyszenia, którzy chcą pojechać z nami do Energylandii. Osoby towarzyszące uiszczają opłatę za bilet wstępu zgodnie z cennikiem oraz 30,00 zł za transport za osobę.

Zgłoszenia mailowo - zapytania można kierować telefonicznie pod numer 504 197 289.

piątek, 15 kwiecień 2022 16:32

Rocznik 2011 - Gramy także derbowo

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drużyna Gwiazdy składająca się z chłopaków 2011/2012 pokonuje na boisku kochłowickiej Uranii zespół Orlika Ruda Śląska. Cieszy fakt że po ostatniej porażce z GKS Katowice Nasza drużyna potrzebuje zaledwie trzech dni, aby odnieść okazałe zwycięstwo.

Zwycięstwo cieszy, porażka buduje, jednak my pamiętamy o celach, a cel jest jeden rozwój młodych Gwiazdorów

niedziela, 6 marzec 2022 17:55

Rocznik 2011 - Towarzysko ze Slavią

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę zespół rocznika 2011 rozgrywał sparing ze Slavia Ruda Śląska. Bardzo wartościowy mecz dla obu drużyn. Ze względu, iż sparing został ustalony na dzień przed meczem i część zawodników miała już plany, swoją szansę dostała czwórka o rok młodszych zawodników Gwiazdy. Cała drużyna w tym dniu pokazuje się z dobrej strony, a wyżej wspomniana czwórka zasługuje na brawa, pokazując że wiek to tylko liczby.

poniedziałek, 7 luty 2022 18:33

Komunikat w sprawie Zimowiska z Gwiazdą - jeszcze trwają zapisy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Komunikat w sprawie Zimowiska z Gwiazdą
Na adresy mailowe rodziców, którzy zgłosili dzieci na Zimowisko przesłane zostały informacje organizacyjne. Prosimy o zapoznanie się z informacją. Gdyby ktoś nie otrzymał maila prosimy o kontakt 504 197 289.
Uwaga mam jeszcze wolne miejsca - ostatecznie listę zamykamy w środę 9 lutego! Oferta w załączniku.
Zachęcamy do udziału
środa, 19 styczeń 2022 18:56

Przypominamy o zapisach na zimowe półkolonie!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Przypominamy, że trwają zapisy
 
Podobnie jak w lato zapraszamy wszystkie dzieci - nie tylko trenujące w naszym klubie.
Jak zwykle rozpoczynamy od zajęć sportowych na miejscu w hali w Halembie a następnie codziennie planujemy wycieczkę albo nawet dwie atrakcje!
Ze względu na zmieniające się obostrzenia co do korzystania z niektórych obiektów szczegółowy - dzienny program przedstawimy pod koniec stycznia, ale tak jak w lato dzieci nudzić się z nami nie będą!
niedziela, 16 styczeń 2022 17:51

Rocznik 2011 - Dobry występ - zabrakło sekund...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W Halembie także zespoły rocznika 2011 rozegrały kolejne serie spotkań w ramach Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, chociaż do pełni szczęścia ... zabrakło niewiele. Po pokonaniu Akademii Championy Żory nasza drużyna zanotowała dwa remisy 3-3 - z Promotorem Zabrze i Fortecą Świerklany. W tym drugim spotkaniu wicelider tabeli wyrównała dosłownie w ostatnich sekundach. Szkoda, że nie zdołaliśmy wykorzystać swoich szans bowiem usadowilibyśmy się w ścisłej czołówce tabeli.

środa, 22 grudzień 2021 20:43

Rocznik 2011 - 1 turniej ligowy za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drużyna Gwiazdy 2011 pierwszą serię spotkań Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu rozegrała w Gliwicach, której gospodarzem był Gliwicki Piast

Pierwsze spotkanie przyszło nam rozegrać z drużyną Fortecy Świerklany, które przegrywamy 3:1 Jak mawia klasyk, jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz, my tego dnia po zapoznaniu się z piłką halowa w pierwszym meczu, oraz po małych korektach pokonujemy Piasta Gliwice 7:1. Wynik nie jest najważniejszy, ale drugi mecz na duży plus w wykonaniu chłopaków.

niedziela, 5 grudzień 2021 16:31

Rocznik 2011 - Sesja foto część 2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotnie popołudnie odbyła się połączona impreza związana z organizacją sesji fotograficznej z Mikołajem. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się w hali w Halembie.

Niestety część zawodników z powodu kwarantanny nie mogło się pojawić na sesji - zwłaszcza przedstawiciele drużyny rocznika 2011, którzy są niemal w całości objęci izolacją.

Dlatego też wszystkich zawodników i zawodniczki z roczników 2011 oraz 2010 i 2012, którzy nie pojawili się na zdjęciach w sobotę zapraszamy na zdjęcia we wtorek o godzinie 20.15. Przy okazji będą też wykonywane zdjęcia drużyn seniorskich.

Zachęcamy także wszystkie zainteresowane firmy, które chciałby zamieścić reklamę na naszym całorocznym kalendarzu do kontaktu pod numerem 504 197 289.

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj