Aktualności

środa, 28 września 2022 15:12

Rocznik 2011/2012 Kolejny mecz ligowy za nami!

Napisał: Arkadiusz Spiolek

Rocznik 2011/2012 ma za sobą kolejne spotkanie ligowe.
Tym razem przeciwnikiem był lider rozgrywek i zdecydowany faworyt tej rywalizacji, GKS Katowice. 
Gwiazda zaskoczyła chyba wszystkich obecnych na meczu! Wynik ostatecznie nie był korzystny dla Rudzian, ale szczególnie w pierwszej połowie postawiliśmy się przeciwnikowi! Dwie piękne bramki zza pola karnego zdobył Dominik Saternus, warto nadmienić, że jedną z prawej, a drugą z lewej nogi. Cały zespół zasłużył na szacunek, do samego końca chłopcy nie tracili determinacji i walczyli o każdy skrawek boiska!
Nasza drużyna cały czas zbiera doświadczenie i zgranie, bardzo cieszy nas fakt, że z każdym tygodniem zauważalna jest poprawa naszej gry!

poniedziałek, 19 września 2022 22:22

Rocznik 2011/12 - Józefka lepsza

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Drugi mecz ligowy ma za sobą nasza drużyna młodzika młodszego. 
Graliśmy przeciwko Józefce Chorzów. Niestety musimy przełknąć gorycz porażki... 
Widać, że zespół złożony z chłopców z roczników 2011 i 2012 potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby się zgrać ze sobą i lepiej rozumieć na boisku. Jesteśmy jednak dobrej myśli i wierzymy, że ciężka praca na treningach przyniesie efekty! Mimo niekorzystnego wyniku były dobre momenty, które cały czas pozwalają nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. 
sobota, 2 lipiec 2022 09:52

Gwiazdowe półkolonie za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Nasze półkolonie za nami!
 
Dziękujemy za udział.
 
Tydzień pełen atrakcji za nami. Energylandia, Planetarium, Aquadrom czy zajęcia w studio kulinarnym to tylko część ważnych punktów Półkolonii z Gwiazdą.
 
Życzymy udanych wakacji.
 
30 lipca ruszamy na obóz. Pozostały jeszcze wolne miejsca.!!!
wtorek, 3 maj 2022 14:58

Zapraszamy na Półkolonie z Gwiazdą!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszej stałej ofercie półkolonii w mieście. Jak zwykle aktywnie z mnóstwem wycieczek i innych aktywności w tym m.in. warsztatach kulinarnych - będziemy przygotowali pyszne mufinki czy pizzę.

28 czerwca planowany jest wyjazd do Energylandii!   Jak zawsze istnieje możliwość, aby z tej propozycji skorzystali także rodzice, dziadkowie lub też członkowie stowarzyszenia, którzy chcą pojechać z nami do Energylandii. Osoby towarzyszące uiszczają opłatę za bilet wstępu zgodnie z cennikiem oraz 30,00 zł za transport za osobę.

Zgłoszenia mailowo - zapytania można kierować telefonicznie pod numer 504 197 289.

piątek, 15 kwiecień 2022 16:32

Rocznik 2011 - Gramy także derbowo

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drużyna Gwiazdy składająca się z chłopaków 2011/2012 pokonuje na boisku kochłowickiej Uranii zespół Orlika Ruda Śląska. Cieszy fakt że po ostatniej porażce z GKS Katowice Nasza drużyna potrzebuje zaledwie trzech dni, aby odnieść okazałe zwycięstwo.

Zwycięstwo cieszy, porażka buduje, jednak my pamiętamy o celach, a cel jest jeden rozwój młodych Gwiazdorów

niedziela, 6 marzec 2022 17:55

Rocznik 2011 - Towarzysko ze Slavią

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę zespół rocznika 2011 rozgrywał sparing ze Slavia Ruda Śląska. Bardzo wartościowy mecz dla obu drużyn. Ze względu, iż sparing został ustalony na dzień przed meczem i część zawodników miała już plany, swoją szansę dostała czwórka o rok młodszych zawodników Gwiazdy. Cała drużyna w tym dniu pokazuje się z dobrej strony, a wyżej wspomniana czwórka zasługuje na brawa, pokazując że wiek to tylko liczby.

poniedziałek, 7 luty 2022 18:33

Komunikat w sprawie Zimowiska z Gwiazdą - jeszcze trwają zapisy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Komunikat w sprawie Zimowiska z Gwiazdą
Na adresy mailowe rodziców, którzy zgłosili dzieci na Zimowisko przesłane zostały informacje organizacyjne. Prosimy o zapoznanie się z informacją. Gdyby ktoś nie otrzymał maila prosimy o kontakt 504 197 289.
Uwaga mam jeszcze wolne miejsca - ostatecznie listę zamykamy w środę 9 lutego! Oferta w załączniku.
Zachęcamy do udziału
środa, 19 styczeń 2022 18:56

Przypominamy o zapisach na zimowe półkolonie!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Przypominamy, że trwają zapisy
 
Podobnie jak w lato zapraszamy wszystkie dzieci - nie tylko trenujące w naszym klubie.
Jak zwykle rozpoczynamy od zajęć sportowych na miejscu w hali w Halembie a następnie codziennie planujemy wycieczkę albo nawet dwie atrakcje!
Ze względu na zmieniające się obostrzenia co do korzystania z niektórych obiektów szczegółowy - dzienny program przedstawimy pod koniec stycznia, ale tak jak w lato dzieci nudzić się z nami nie będą!
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj