Aktualności

sobota, 28 sierpnia 2021 20:26

Informacja organizacyjna w sprawie powrotu z obozu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Ze względu na udział zespołu rocznika 2011 naszego klubu w turnieju w Chorzowie, który pojedzie na imprezę prosto z obozu z Bielska-Białej ustaliliśmy następujący plan powrotu.

sobota, 28 sierpnia 2021 19:28

Turniej z okazji 100-lecia III Powstania Śląskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
To już w niedzielę 29 sierpnia! Wieli finał turnieju z okazji 100-lecia III Powstania Śląskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Turniej z udziałem naszej drużyny rocznika 2011.
środa, 25 sierpnia 2021 20:57

Rocznik 2011 - Czekając na finał

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

29 sierpnia na Stadionie Śląskim odbędzie się finał turnieju piłki nożnej "Puchar 100-lecia III Powstania Śląskiego". Wśród finalistów znalazła się nasza drużyna rocznika 2011, która na turniej pojedzie prosto z obozu z Bielska-Białej.

sobota, 21 sierpnia 2021 19:25

Rocznik 2011 - W nagrodę zagrają na Stadionie Śląskim!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy rocznik 2011 wywalczył awans do finału turnieju z okazji 100-lecia III rocznicy Powstania Śląskiego. Turniej organizowany jest przez Instytut Rozwoju Regionalnego Silesia oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

wtorek, 17 sierpnia 2021 08:00

Informacja przed obozem w Bielsku-Białej

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę rozpoczynamy ostatni akcent tegorocznych wakacji. Wyjeżdżamy - grupami zespołów roczników 2009, 2010 i 2011 na obóz do Bielska-Białej. Po dwóch latach przerwy wracamy na obiekty Centrum Rekord i będziemy zakwaterowani w obiekcie szkoły.

czwartek, 5 sierpnia 2021 19:35

Trwają półkolonie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Trwają nasze Gwiazdowe półkolonie. Póki co wszystko przebiega zgodnie z planem - po wycieczkach do Ustronia i Energylandii dzisiaj przy deszczowej pogodzie odwiedziliśmy interaktywną salą Bajka Pana Kleksa w Katowicach. Było super - ciekawie i tajemniczo. Następnie pyszny obiad w Barze Smaczek w Halembie oraz czas na gry i zabawy w hali w Szkole Podstawowej numer 24.

W piątek tradycyjnie Park Wodny w Tychach oraz ... pyszna pizza w Pizzerii Vinci! I oczywiście niespodzianka na zakończenie półkolonii.

Przypominamy uczestnikom o zabraniu strojów i kąpielówek na piątkowy wyjazd.

poniedziałek, 28 czerwiec 2021 17:26

Półkolonie - dzień 1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Pierwszy dzień półkolonii rozpoczął się od wspólnych zajęć sportowych na obiektach Szkoły Podstawowej numer 24 w Halembie, która użyczyła nam budynek i boisko na organizację półkolonii. Najważniejszym wydarzeniem było dzisiaj wyjście do katowickiego Parku Trampolin przy ulicy Pszczyńskiej. Ponad dwie godziny zabawy i skakania nie specjalnie zmęczyły uczestników zajęć. Tak więc po obiedzie w McDonalds i powrocie do szkoły mogliśmy jeszcze pograć  w piłkę nożną i koszykówkę w zależności od upodobań.

Jutro tj. we wtorek czeka nas całodniowa wycieczka do Energylandii - szczegóły w osobnej informacji.

Przypominamy, że cały czas przyjmujemy zapisy na II turnus półkolonii zaplanowany na pierwszy weekend sierpnia czyli od 2 do 6. Program bardzo podobny - zapisy mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - dodatkowe informacje 504 197 289.

wtorek, 22 czerwiec 2021 19:28

Akcja Lato - Informacje dla rodziców w sprawie półkolonii i obozów

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Uwaga rodzice – informacja w sprawie Akcji Lato

 

Półkolonie – turnus I

Dzisiaj ostatecznie została zamknięta lista zgłoszeń

Zgodnie z informacjami wysłanymi wszystkim rodzicom mailem prosimy o wpłatę opłaty za półkolonie do najbliższego piątku tj. 25 czerwca.

Rozpoczynamy 28 czerwca o godzinie 8.30 – dzieci zabierają sprzęt sportowy oraz bidony. Na pierwsze zajęcia zabieramy oryginały kart kwalifikacyjnych.

 

Półkolonie – turnus II

Cały czas trwają zapisy na drugi turnus półkolonii zaplanowany w terminie 2 do 6 sierpnia. Zgłoszenia można wysłać mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

O wszystkich sprawach organizacyjnych powiadomimy w połowie lipca mailem.

 

Wyjazd do Energylandii

29 czerwca zarówno uczestnicy półkolonii jak i wszyscy, którzy wyrazili chęć wyjazdu z Gwiazdą do Parku Energylandia spotykają się na parkingu dolnym przy Aqudromie w Halembie. Osoby, które nie są uczestnikami półkolonii wpłacają opłaty gotówką przed wyjazdem przy autokarze.

Zapisy przyjmowane są do piątku lub do wyczerpania wolnych miejsc w autokarze.

Zbiórka 8.30 – wyjazd 8.45.

 

Obozy sportowe

W tym roku zaplanowane zostały dwa obozy – obóz w Dębicy i Bielsku-Białej – wpłaty za jeden i drugi obóz należy dokonać do 20 lipca br.

Na początku sierpnia odbędą się spotkania z rodzicami w sprawie omówienia spraw organizacyjnych związanych z wyjazdem na obóz. W tym tygodniu trenerzy poszczególnych roczników przekażą karty kwalifikacyjne na obóz, które należy wypełnić i przekazać w możliwie szybkim terminie trenerom poszczególnych roczników.

 

Tradycyjnie w przypadku pytań prosimy o kontakt – 504 197 289.

Strona 1 z 7
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj