Aktualności

sobota, 25 czerwiec 2022 11:36

W poniedziałek początek półkolonii

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W poniedziałek startują nasze Gwiazdowe półkolonie - rozpoczynamy o 8.00

Zbiórka w Szkole Podstawowej numer 24 w Halembie.

Przypominamy o zabraniu kart kwalifikacyjnych, które były wysyłane mailem. W pierwszym dniu dzieci oprócz zajęć sportowo - rekreacyjnych czeka jeszcze wyjazd do Laserhouse do Katowic.

We wtorek jedziemy do Energylandii - zbiórka dzieci także o 8.00 - ruszamy o 8.20. Termin wyjazdu zbiegł się z otwarciem kolejnych atrakcji w Parku! To na pewno będzie niezapomniany wyjazd - planowany powrót ok. 18.30 do Rudy Śląskiej. W tym miejscu prosimy wszystkich rodziców oraz osoby towarzyszące, które wybierają się z nami na wycieczkę aby w poniedziałek potwierdziły swój wyjazd.

To na początek wakacji ....

niedziela, 12 czerwiec 2022 16:02

Rocznik 2012 - Drugie miejsce w turnieju w Rudzie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Gwiazda Ruda Śląska rocznik 2012 zajęła drugie miejsce w turnieju "Szukamy następców Ernesta Pohla", który odbył się na obiekcie rudzkiej Slavii.
Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze w decydującym o zwycięstwie spotkaniu rudzianie zremisowali 4-4 z chorzowskim Ruchem.
O końcowej klasyfikacji zadecydował lepszy bilans bramkowy w całym turnieju ekipy Ruchu.
Nasz zespół notuje zwyżkę formy - wygrany mecz ze Spartą Katowice, dobry występ w turnieju i już w czwartek kolejne spotkanie - miejmy nadzieję wygrane z Unią Kosztowy, który zakończy sezon.
Dodajmy, że patronat na turniejem sprawował poseł Marek Wesoły, a turniej został sfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
poniedziałek, 30 maj 2022 20:13

Turniej z okazji Dnia Dziecka

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Przypominamy, że we wtorek wszystkie dzieci z roczników 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 naszego klubu mają zbiórkę na stadionie Wawelu Wirek o godz. 16.00
Z okazji Dnia Dziecka zagramy w specjalnym turnieju!!!

 

wtorek, 15 luty 2022 08:06

Gwiazdowe zimowisko trwa

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Podobnie jak latem nasze stowarzyszenie także zimą zorganizowało wypoczynek dla dzieci w czasie ferii. Przed uczestnikami półkolonii intensywny tydzień - rozpoczęliśmy od zajęć sportowych w hali MOSiR i parku trampolin w Gliwicach. Wtorek to wyjazd do Parku Wodnego w Tychach, a w środę jedziemy szukać ... śniegu. W Istebnej jeszcze panują warunki aby zorganizować kulig więc uczestnicy będę mieli... namiastkę zimy. W czwartek zresztą wybieramy się na lodowisko!

poniedziałek, 7 luty 2022 18:25

Rocznik 2012 - Finał w Łaziskach Górnych

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Pracowity weekend za naszym zespołem rocznika 2012. Gwiazda w sobotę wywalczyła Wicemistrzostwo Śląska w futsalu, a w niedzielę wystąpiła w turnieju w Łaziskach Górnych.
Podopieczni Michała Lorensa byli konsekwentni - także w tej imprezie zajęli drugie miejsce zbierając bardzo dobre recenzje na grę.
Gratulacje
 
dla chłopaków i trenera.
niedziela, 6 luty 2022 11:21

Śląska Młodzieżowa Liga Futsalu - Gwiazda w blasku złota i srebra

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Na obiekcie Rekordu Bielsko-Biała odbyły się spotkania finałowe Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. To był dla nas bardzo udany występ - Gwiazda wywalczyła Mistrzostwo Śląska w roczniku 2013 oraz Wicemistrzostwo Śląska w roczniku 2010 i 2012.

Wkrótce relacje ze spotkań.

Poniżej link do

https://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/6135/final-slaskiej-mlodziezowej-ligi-futsalu-ze-znakomitymi-goscmi

 

niedziela, 23 styczeń 2022 20:03

Rocznik 2012 - Gwiazda Cup za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po rocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami wróciliśmy do turniejowego grania w Halembie. Rozpoczął się cykl turniejów Gwiazda Cup.
W niedzielę w turnieju Gwiazda Cup rocznika 2012 najlepszy Stadion Śląski który pokonał w finale SMS Ruda Śląska.
Brawa dla naszych zespołów rocznika 2012 i 2013 za walkę i zaangażowanie. Podopieczni Michała Lorensa zakończyli turniej na czwartym miejscu przegrywając po rzutach karnych mały finał ze Spartą MOSiR Zabrze.
Ekipa Gwiazdy rocznika 2013 zastąpiła w ostatniej chwili jeden z zespołów, który z powodu kwarantanny nie mógł przyjechać do Rudy Śląskiej. Młodzi 'gwiazdorzy'' walczyli dzielnie i ambitnie w każdym mecze walcząc jak równy z równym ze starszymi kolegami. 
 
 
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.
Turniej odbył się pod patronatem Posła RP Marka Wesołego, który wręczał najlepszym zespołom nagrody - medale i puchary
Za tydzień zagrają zespoły rocznika 2013 i młodsi.
piątek, 21 styczeń 2022 14:37

Rocznik 2012 - W niedzielę Gwiazda Cup

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po rocznej przerwie wracamy do grania turniejowego w Halembie. W niedzielę w hali MOSiR rozegrany zostanie pierwszy z turniejów w ramach tegorocznego cyklu Gwiazda Cup. Na parkiecie pojawi się 8 zespołów rocznika 2012. Zapowiada się fajna impreza i spora dawka piłkarskich emocji.

W grupie A rywalizować będą - SMS Ruda Śląska, MOSiR Sparta Zabrze, Juventus Piekary Śląskie oraz GKS Jastrzębie Zdrój, a w grupie B - Wawel Wirek, Stadion Śląski Chorzów, M4KEEPERS Szkółka Piłkarsko-Bramkarska oraz gospodarze Gwiazda Ruda Śląska. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 8.00, zakończenie planowane jest 14.00.

Za tydzień w niedzielę rywalizować będą zespoły rocznika 2013 - mamy jeszcze wolne miejsca - zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 504 197 289.

Strona 1 z 6
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj