Aktualności

niedziela, 9 maj 2021 16:30

Rocznik 2012 - Udana inauguracja Ligi Żaków

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W sobotę na obiekcie Football On zawodnicy rocznika 2012 wznowili swoje rozgrywki.
Od pierwszego spotkania z Victorią Katowice nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony odnosząc pierwsze zwycięstwo. W każdym spotkaniu byliśmy dominująca drużyną. Składne akcje, mnóstwo bramek i emocje do ostatnich minut. Tak można opisać mecze tego dnia.
W drugim spotkaniu wygrywamy z drużyną UKS Szopienice a w trzecim spotkaniu po bardzo wyrównanym meczu stojącym na wysokim poziomie, odnosimy jedno bramkowe zwycięstwo po strzelonej bramce w ostatniej minucie spotkania z drużyną Lechia 06 Mysłowice.
Miło oglądać chłopaków, którzy cieszą się grą , a zarazem podnoszą swoje umiejętności.
W przyszłą sobotę będzie rozgrywana druga kolejka również na obiekcie Football On.

 

poniedziałek, 3 maj 2021 13:41

Rocznik 2012 - Sparingi i dodatkowe nabory

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią zawodnicy rocznika 2012 rozpoczęli sezon trawiasty. Po bardzo udanej zimie , zdobyciu 3 miejsca w Mistrzostwa Śląska w futsalu? zawodnicy czekają na terminarz Ligi Żaków, który niebawem powinien się pojawić.
W ramach ostatniego tygodnia zawodnicy rozegrali 2 sparingi pierwszy z nich z drużyną Orlika Ruda Śląska. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie klarowane i strzelały bramki⚽️. Pod koniec spotkania drużyna Orlika wyszła na jedno bramkowe prowadzenia i do końca utrzymał się wynik dający zwycięstwo drużynie z Bykowiny.
Kolejnym rywalem zespołu było Tornado Ruda Śląska. W tym dniu nasz zespół pokazał bardzo dobrą grę. Otwarcie gry od tyłu, celne podania, zagrania z pierwszej, bramki z woleja to obrazuje , że zawodnicy robią ciągłym postęp i gra sprawia im dużo radości. Zawodnicy na boisku wspierają się i wzajemnie pomagają , dzięki czemu stają się zgraną ekipą.
Jeżeli chcesz dołączyć do rocznika 2012 zapraszamy na trening w środy 17.15 boisko Czarnoleśna w Nowym Bytomiu oraz czwartek SP 24 ul. Lexa Halemba godzina 17.45 serdecznie zapraszamy?⚽️
czwartek, 25 marzec 2021 09:08

FaniMani - Idzie Wielkanoc: pomagamy zajączkowi!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Do Wielkanocy pozostały już tylko dwa tygodnie! Czy udało Ci się zadbać o to, by koszyczek Zajączka nie był pusty? ??

Masz jeszcze czas, by zrobić wielkanocne zakupy z darowizną. Z FaniMani.pl kupisz wszystko, co potrzebne: od prezentów dla najmłodszych aż po świąteczne frykasy. ? Średnio 2,5% kwoty, jaką wydasz na zakupy, wesprze nasz cel! Brzmi dobrze? Przekonaj się, jak łatwo jest pomagać: https://fanimani.pl/srsgwiazda/

Przypominamy o naszej aplikacji i zachęcamy do wsparcia naszego stowarzyszenia.

środa, 17 marzec 2021 12:42

Rocznik 2012 - Udane rozgrywki!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zawodnicy rocznika 2012 wzięli udział w lidze żaków rocznika 2012 organizowanej przez Football On wraz ze Śląskim Związkiem Piłki nożnej. Mecze były rozgrywane na obiektach Football On.

Gra naszych zawodników może napawać optymizmem i z uśmiechem możemy oglądać, jak ich poziom piłkarski i ich umiejętności podnoszą się z każdym tygodniem.

Zawodnicy stwarzają coraz więcej sytuacji bramkowych, strzelają wiele bramek, a także pracują mocno w defensywie, co przekłada się na wyniki (5 zwycięstw, 2 porażki). Ważne jest to, że gra sprawia im radość, a do tego realizują postawione im przez trenera Dawida i trenera Arka zadania i cele.

Serdecznie zapraszamy na treningi nowych zawodników ??

sobota, 20 luty 2021 13:11

Rocznik 2012 - Mamy brązowe medale Mistrzostw Śląska w futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W hali MOSiR w Halembie odbył się turniej "Final Four" z udziałem czterech najlepszych zespołów rocznika 2012 w Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu. Wprawdzie w półfinale nasz zespół okazał się słabszy do bielskiego Rekordu to jednak w meczu o trzecie miejsce pokonaliśmy 2-1 Promotor Zabrze!

Zostaliśmy trzecią drużyną na Śląsku w rozgrywkach futsalowych w sezonie 2020/2021 w tej kategorii wiekowej. A więc do srebrnych medali w roczniku 2010 dorzucamy brązowe w 2012!

Brawa dla zawodników i sztabu trenerskiego. Dodatkowo Gustaw Winkler został wybrany najlepszym zawodnikiem zespołu. Mistrzem została ekipa SMS Ruda Śląska, która w finale pokonała Rekord 7-1.

Link do relacji

http://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/4997/9-latkowie-z-sms-u-ruda-slaska-mistrzami-slaskiej-mlodziezowej-ligi-futsalu

 

Apelujemy do wszystkich rodziców i kibiców Gwiazdy! Ogłaszamy zbiórkę używanych butów piłkarskich.

Chcemy włączyć się do akcji prowadzonej przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz Pana Tadeusza Maziarza w zbiórce obuwia sportowego dla młodych piłkarzy z Kamerunu.

W najbliższym tygodniu prosimy o przekazywanie obuwia sportowego (wszystkie rodzaje – halówki, lanki, turfy) trenerom podczas zajęć treningowych. Oczywiście chodzi o obuwie już używane, które jest już do naszych dzieci np. zbyt małe. Na pewno u części osób są pary butów, które mogą się przydać … mieszkańcom Kamerunu dla których buty piłkarskie to… skarb!

Z góry dziękujemy za pomoc – pomagając młodym adeptom piłkarskim w Kamerunie dodatkowo pomagacie naszemu klubowi – organizatorzy zbiórki za każde 5 par butów przekażą klubowi jedną nową piłkę! Mamy więc podwójny zysk!

Przypomnijmy, że to nie pierwsza akcja pomocy dzieciom z Afryki w którą się włączamy. Kilka lat temu zbieraliśmy sprzęt piłkarskie dla dzieci z Sierra Leone – zdjęcia pochodzą właśnie z efektów tej akcji.

Liczymy na Waszą pomoc i włączenie się do akcji!

niedziela, 7 luty 2021 10:01

Rocznik 2012 - Awans Gwiazdy do Final Four!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W sobotę nasz zespół rocznika 2012 rozegrał swoje ostatnie spotkania sezonu zasadniczego w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu.
 
Podopieczni Dawida Cieśloka i Arka Adamczyka sezon zakończyli z dorobkiem 9 wygranych i 5 porażek.
 
To jednak nie koniec rozgrywek bowiem osiągnięty wynik dał naszym Gwiazdom awans do turnieju Final Four w którym o Mistrzostwo Śląska zagrają cztery najlepsze drużyny po rozgrywkach ligowych.
 
Rozgrywki jeszcze trwają ale oprócz Gwiazdy prawdopodobnie zagrają jeszcze SMS Ruda Śląska, Rekord Bielsko-Biała oraz Promotor Zabrze.
 
Turniej odbędzie się 20 lutego w Rudzie Śląskiej, a gospodarzem będzie Szkoła Mistrzostwa Sportowego.
 
Uwaga cały czas prowadzimy nabór do drużyny rocznika 2012.
sobota, 12 grudzień 2020 19:34

Rocznik 2012 - 2 kolejka ŚMLF

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W 2 kolejce Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu rozegraliśmy dwa spotkania w Bielsko - Białej. Najpierw ulegliśmy 0-7 drużynie gospodarzy, która na pewno dzisiaj była w lepszej dyspozycji niż drużyna Gwiazdy. Nasi młodzi zawodnicy postanowili jednak zagrać lepiej w drugim pojedynku, w którym pokonali 13-3 Sośnice Gliwice. W sumie po 4 rozegranych spotkaniach mamy na swoim koncie 3 zwycięstwa oraz jedna porażkę i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W niedzielę 20 grudnia będziemy gospodarzem turnieju w którym zagrają jeszcze GSF Gliwice oraz Promotor Zabrze.

Strona 1 z 3
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj