Aktualności

niedziela, 26 czerwiec 2022 17:04

Zakończenie sezonu w sportowo rekreacyjnym wydaniu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Po dwóch latach przerwy ponownie mogliśmy się spotykać, aby aktywnie zakończyć mijający sezon.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczki za reprezentowanie naszych barw. Rodzicom za zaufanie i pomoc oraz trenerom za wkład pracy w rozwój naszych podopiecznych.
Dziękujemy także posłowi Markowi Wesołemu za pomoc w naszym funkcjonowaniu i rozwoju.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście popołudnie. Od sierpnia wracamy do regularnych zajęć treningowych.
Impreza została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach zadania "Sportowe godziny dla rodziny".
czwartek, 9 czerwiec 2022 18:50

Trwają nabory do najmłodszej grupy 2017 - 2018

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Trwają nabory dla naszej grupy najmłodszej szkółki piłkarskiej.
Najbliższe treningi -
Piątek Godz. 16.00 - boisko przy SP nr 24 w Halembie (w przypadku deszczowej pogody trening odbędzie się w hali sportowej szkoły SP nr 24)
Wtorek Godz. 16.30 - Hala MOSiR w Halembie (obok Aqudromu)
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2017 - 2018!
poniedziałek, 30 maj 2022 20:12

Rocznik 2013 - Turniej w Bielszowicach za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W końcówce maja rozpoczęliśmy serię turniejów, na które została zaproszona nasza drużyna rocznika 2013. Na dobry początek wybraliśmy się do Bielszowic, gdzie rozegraliśmy 9 spotkań na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy otrzymali na koniec pamiątkowe medale.
Przypomnijmy, że dzień wcześniej nasi zawodnicy wygrali kolejny mecz w roczniku starszym. Przeciwnikiem była drużyna Kamionki Mikołów. Do końca rozgrywek ligowych pozostały 2 mecze domowe. Nie będzie to jednak koniec emocji - podopiecznych Bartosza Siadula oraz Wiktora Grzywaczewskiego czekają mocno obsadzone turnieje w Nowym Targu czy Mikołowie - Mokre.

 

sobota, 23 kwiecień 2022 17:36

Rocznik 2013 - Kolejne gry za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę nasz zespół rocznika 2013 rozegrał kolejny turniej w ramach Ligi Żaków. Jak zwykle było mnóstwo emocji i kolejnych nowych doświadczeń⚽️  W zakończonej kolejce udało nam się wygrać wszystkie spotkania. Natomiast we wtorek wznawiamy rozgrywki ligowe w roczniku 2012. W Nowym Bytomiu podejmować będzie drużynę GKS Gieksa Katowice.

piątek, 25 marzec 2022 08:39

Oferta wakacyjna SRS Gwiazda - obóz sportowy plus półkolonie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Jak co roku w czasie wakacji planujemy organizację aktywności sportowych dla dzieci. Planujemy organizację dwóch turnusów półkolonii stacjonarnych - 27 czerwca do 1 lipca (wersja otwarta dla wszystkich dzieci - szczegóły wkrótce) oraz w terminie 8 do 12 sierpnia półkolonie piłkarskie dla dzieci z roczników 2014 - 2015 - 2016 (szczegóły także wkrótce).

Aktualnie prezentujemy ofertę obozu wyjazdowego piłkarskiego SRS Gwiazda

poniedziałek, 21 marzec 2022 20:33

Rocznik 2013 - Liga

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę rozegraliśmy pierwsze spotkania w ramach Ligi Żaków w kategorii 2013. Dobra zabawa i ogromne zaangażowanie zawodników z rocznika 2013 dało dużo radości z gry, co pozwoliło nam osiągnąć pozytywny wynik. Już za tydzień kolejne mecze na obiektach FootballOn.

niedziela, 30 styczeń 2022 18:13

Rocznik 2013 - Gwiazda wygrywa Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska wygrał tegoroczny Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego.

Rywalizowały zespoły rocznika 2013. W finale podopieczni Wiktora Grzywaczewskiego wygrali w rzutach karnych z TP Jastrząb. W finale zagrały dwa najlepsze zespoły w rywalizacji.

Dziękujemy za udział w turnieju oraz rodzicom za pomoc w organizacji turnieju. Za tydzień kolejny turniej i kolejny Memoriał - tym razem zespoły rocznika 2014 zagrają w turnieju poświęconym pamięci Dawida Hajnca.

piątek, 28 styczeń 2022 18:24

Rocznik 2013 - Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w hali MOSiR w Halembie odbędzie się kolejny turniej w ramach cyklu Gwiazda Cup. Tym razem na parkiecie pojawi się 8 zespołów rocznika 2013 i młodszych. Będzie to zarazem Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego - turniej co roku odbywa się w ramach naszego cyklu.

Dodajmy tylko że w grupie A zagrają AKS Mikołów, TP Jastrząb Bielszowice, KKP Mikołów oraz drugi zespół Gwiazdy a w grupie B wystąpią RTS Odra Koźle, MKS Pogoń Ruda Śląska, Football4pro Szkółka Piłkarska oraz pierwszy zespół Gwiazdy. Zapraszamy do hali.

 
Strona 1 z 7
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj