Aktualności

poniedziałek, 20 września 2021 12:17

Rocznik 2014 - Inauguracja ligi żaka

Napisał: Daniel Jagodziński

W niedzielę nasz zespół rocznika 2014/15 rozpoczął zmagania w lidze żaków organizowanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Football-on. Na start zostaliśmy rozmieszczeniu w grupie zespołów na poziomie zaawansowanym i przyszło nam się zmierzyć z zespołami Ruchu Chorzów oraz Rozwoju Katowice.

Nasza drużyna w tym dniu zaprezentowała się ponownie z bardzo dobrej strony, cieszą wyciągane wnioski z poprzednich spotkań oraz bardzo duże zaangażowanie chłopaków gdy wychodzą na boisko. Po raz kolejny nie brakowało super interwencji naszych bramkarzy jak i składnych akcji zespołowych po których padały bramki. 

Wystąpiliśmy w składzie: Zboch, Wolicki, Głąbik, Malcharek, Bawoł, Kaiser, Pawlikowski, Puchalski, Anders, Hapal

Poniżej wyniki spotkań:

Gwiazda - Ruch Chorzów 8:3
Wolicki x2
Bawoł x3
Głąbik x2
Malcharek x1
 
Gwiazda - Rozwój Katowice 6:6
Pawlikowski x3
Malcharek x2
Kaiser x1

 

Już za tydzień kolejna kolejka ligi żaka!

niedziela, 12 września 2021 21:40

Dobry turniej w wykonaniu naszych zawodników z rocznika 2014

Napisał: Daniel Jagodziński

W sobotę 11.09.2021 nasza drużyna rocznika 2014 wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej. Turniej odbył się na nowoczesnym obiekcie football-on. Zmierzyliśmy się kolejno z Rozbarkiem Bytom, SMS ii Ruda Śląska, SMS i Ruda Śląska oraz drużyną UKS Szopienice. Nasza młodzież zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, walka, zaangażowanie, wzajemna pomoc na boisku - pokazaliśmy że jesteśmy DRUŻYNĄ. Nie brakowało również pięknych bramek oraz bardzo dobrych interwencji naszego bramkarza. 

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Kamil Wolicki, natomiast cała drużyna zasłużyła na ogromne wyróżnienie.

Wystąpiliśmy w składzie: Zboch, Wolicki, Głąbik, Bawoł, Malcharek, Kaiser, Pawlikowski, Anders, Broome 

 Już za tydzień rozpoczynamy zmagania w lidze żaków! 

środa, 1 września 2021 20:17

Inauguracja roku szkolnego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy udanego roku szkolnego - samych dobrych ocen i postępów w nauce. Jak zwykle trzymamy kciuki za uczniów klasy 1 Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej, która jest naszą szkołą partnerską.

niedziela, 29 sierpnia 2021 21:08

Podium w Czerwionce-Leszczynach

Napisał: Daniel Jagodziński

W sobotnie popołudnie drużyna rocznika 2014 rozegrała turniej w Czerwionce-Leszczynach, którego organizatorem był Piłkarski Trening. Organizacja turnieju stała na wysokim poziomie. Każda drużyna rozegrała 105 minut gry. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po sześć zespołów. W pierwszym meczu pechowo przegrywamy 1:2 z zespołem Kamyczki Kamień - bramkarz drużyny przeciwnej w bramce czynił cuda, my niestety na 3s przed końcem meczu tracimy bramkę na 1:2, następne mecze toczyły się już pod nasze dyktando wygrywając kolejno z Czarnymi Gorzyce, Rozwojem Katowice, Czerwionką Leszczyny oraz MKSem Zaborze. 

 

piątek, 27 sierpnia 2021 11:26

Sparing z Promotorem

Napisał: Daniel Jagodziński

W czwartkowe popołudnie zespół rocznika 2014 rozegrał sparing z drużyną Promotora Zabrze.

Gra naszych młodych zawodników wyglądała bardzo przyzwoicie, utrzymywanie się przy piłce, zespołowe akcje oraz szybki odbiór po stracie piłki spowodował że nasz zespół w pełni kontrolował przebieg meczu.

Wystąpiliśmy w składzie: Wolicki, Iwaniak, Michalski, Kaiser - Głąbik, Konieczny, Anders, Bawoł

Już w najbliższą sobotę udamy się na turniej, który odbędzie się Czechowicach-Dziedzicach. Dla niektórych zawodników będzie to ostatni turniej w barwach Gwiazdy.

czwartek, 26 sierpnia 2021 21:01

Trwają zapisy do naszej szkółki piłkarskiej!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Trwają zapisy do naszej szkółki piłkarskiej. Koniec wakacji - rozpocznij treningi z nami! Zapraszamy na darmowe pierwsze treningi...

środa, 30 czerwiec 2021 19:49

Półmetek półkolonii za nami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Wtorkowy wyjazd do Energylandii oraz środowy wyjazd do Dream Park w Ochabach - uczestnicy półkolonii Gwiazdy nie mają czasu na nudę i wytchnienie. Sporo emocji, wrażeń. Jest też czas na zajęcia sportowe i ruchowe na terenie Szkoły Podstawowej numer 24 w Halembie.

Nie zwalniamy tempa - w planach do końca tygodnia są jeszcze - Animal World w Zabrzu oraz Park Wodny w Tychach!

Przypominamy, że do 20 lipca przyjmujemy zapisy na półkolonie w II turnusie, które odbędą się w terminie 2 do 6 sierpnia. Program półkolonii bardzo podobny - nastawiamy się na codzienne wyjazdy i zajęcia sportowe. Zapraszamy - zapisy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, 28 czerwiec 2021 17:33

Energylandia - informacje organizacyjne

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Oto kilka najważniejszych informacji dla wybierających się do Energylandii.

Wyjazd zaplanowany został na 29 czerwca – wtorek – zbiórka 8.30. Wyjazd 8.45. Powrót do domu  - zakładamy, że z Parku wyjedziemy ok. 16.00 - szczegóły dotyczące dokładnej godziny powrotu podamy na naszym FB Gwiazdy.

Zbiórka - parking dolny przy Aquadrom w Halembie

Stowarzyszenie pokrywa koszty przejazdu autokarem oraz dofinansowuje wejście dzieci do Parku.

Tak więc koszt dla członków naszych sekcji (nie posiadających zadłużenia w płatności składek) wynosi:

- 30,00 zł – dziecko

- 139,00 zł – osoba dorosła (bilet wstępu)

Kwoty należy opłacić przed wejściem do autokaru.

 

Ze względów organizacyjnych nie przewidujemy możliwości płatności bonami turystycznymi.

UWAGA!

Dzieci, które są zapisane na półkolonie nie ponoszą dodatkowych kosztów. Jedynie opiekunowie (rodzice, babcia lub dziadek) muszą kupić bilet wstępu - środki także wpłacane muszą być przed wejściem do autokaru.

Dzieci z grupy półkolonii dzisiaj miały przymiarkę koszulek i jutro czyli we wtorek otrzymają okazyjne koszulki (marki Adidas) na dalszą część półkolonii - prosimy aby jutro dzieci już przebrane jechały w koszulkach, które otrzymają na zbiórce.

Zabieramy napoje, przekąski oraz czapki (ma być gorąco). Odpowiadając na pytania -  można dzieciom dać niewielką sumę pieniążków na np. lody itp.

Dodatkowe informacje - 504 197 289.

Strona 1 z 5
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj