Aktualności

niedziela, 23 styczeń 2022 14:37

Rocznik 2014 - Ruch Chorzów Cup 2022 na obiektach FootballOn

Napisał: Daniel Jagodziński

W sobotę drużyna Gwiazdy z rocznika 2014 brała udział w Ruch Chorzów Cup na obiekcie Football-On w Rudzie Śląskiej. Chłopcy rozegrali 8 spotkań, w których przeważnie udawało nam się zdominować przeciwników i narzucić nasz styl gry, prezentując przy okazji wiele składanych, zespołowych akcji.

W całym turnieju odnieśliśmy 7 zwycięstw i 1 remis, wg regulaminowego czasu gry. Po rozegraniu dodatkowych 10minut minimalnie przegraliśmy z drużyną AP Górki Śląskie 4:5. Szczególnie cieszą zwycięstwa w bardzo wyrównanych pojedynkach z drużynami Sportowa Częstochowa i RAP Radomsko.

Każdy zawodnik zasługuje na uznanie, a na szczególne wyróżnienie zasługują Kamil Wolicki i Kuba Głąbiki, którzy harowali nie tylko w defensywie. Oliwier Malcharek, który był tego dnia motorem napędowym i najlepszym strzelcem drużyny oraz Kuba Kaiser, który zanotował najwięcej asyst przy golach kolegów. Oczywiście nie ustrzegliśmy się też błędów i wiemy nad jakimi elementami gry będziemy pracować na najbliższych treningach, ponieważ już za 2 tygodnie czeka nas kolejny sprawdzian tym razem w roli gospodarzy na GWIAZDA CUP!

Poniżej wyniki spotkań.

niedziela, 23 styczeń 2022 14:21

Rocznik 2014 - Gra kontrolna z zespołem Pogoni Nowy Bytom

Napisał: Daniel Jagodziński

W piątek rozegraliśmy grę kontrolną z drużyna rocznika 2014 MKS-U Pogoń Nowy Bytom.

Było sporo ciekawych akcji i padało dużo bramek, a co najważniejsze dzieci spędziły na boisku bardzo dużą ilość minut i mogły z uśmiechem na twarzy robić to co lubią.
Chłopcy którzy w ostatnim czasie mniej przebywali na boisku zaprezentowali się z dobrej strony i zdobyli kolejne cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.
 
Wielkie Podziękowania dla drużyny Pogoni za zaproszenie.
 
Wystąpiliśmy w składzie: Zboch, Kowalski, Kolarz, Wysoczański, Pawlikowski, Malcharek, Bawoł, Głąbik, Kruków,
 
W sobotę czeka nas turniej Ruch Chorzów CUP2022 na obiektach Football-ON
 
 
 
poniedziałek, 13 grudzień 2021 18:13

Rocznik 2014 - Przed ostatnim startem w tym roku

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W najbliższy weekend rocznik 2014 zagra swój ostatni w tym roku turniej - Masters Cup 2021. Nasza drużyna do rywalizacji przygotowuje się wykorzystując nowy sprzęt, który udało się zakupić dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych firm, zrzutce oraz klubu.
Na poniższym filmie, prezentujemy jakie dodatkowe możliwości treningu zyskaliśmy! DZIĘKUJEMY!!!
poniedziałek, 6 grudzień 2021 16:29

Rocznik 2014 - Urodziny Promotora Zabrze

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę, drużyna Gwiazdy z rocznika 2014 wzięła udział w Turnieju z okazji 22-lecia klubu Promotor Zabrze zajmując 2 miejsce. W turnieju rywalizowały cztery zespoły. Oprócz nas i gospodarzy, stawkę uzupełniły ekipy Akademia Piłkarska Gliwice oraz TP Jastrząb Bielszowice. 

 
Po dwóch przekonujących zwycięstwach z gospodarzami oraz Jastrzębiem, przystąpiliśmy do meczu o 1 pierwsze miejsce z AP Gliwice. Spotkanie od początku do końca przebiegało na bardzo wysokiej intensywności. To był mecz walki, w którym obie ekipy pokonały sporo kilometrów, zostawiając na na parkiecie dużo sił i energii. Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość rywali i zameldowaliśmy się na 2 miejscu w ostatecznej klasyfikacji. 

Wielkie podziękowania dla klubu Promotor Zabrze za zaproszenie oraz wzorową organizację turnieju zaczynając od emocji sportowych, a na pysznych ciastach i animacjach dla zawodników kończąc! 
 
niedziela, 5 grudzień 2021 16:09

Rocznik 2014 - Drugie miejsce w Tymbarku!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drużyna Gwiazdy z rocznika 2014 wzięła udział w rudzkich eliminacjach do turnieju Tymbark Cup. W rozgrywkach na obiekcie Football-On brało udział 6 ekip z naszego miasta. My mierzyliśmy się z drużynami UKS Ruda Śląska, AP Bumerang Ruda Śląska i SMS Ruda Śląska. 

 
 
W decydującym o awansie do etapu wojewódzkiego meczu, pomimo bardzo dobrej gry i wielu okazji na strzelenie bramki, przegrywamy z SMS Ruda Śląska 3:2. Gdybyśmy pokazali więcej spokoju pod bramką rywali i lepszą skuteczność, wynik mógłby być inny. 
 
Chłopcy pokazali duże zaangażowanie i wolę walki zajmując w ostatecznej klasyfikacji 2 miejsce. 
sobota, 13 listopad 2021 21:56

Rocznik 2014 - Tauron Junior Cup

Napisał: Daniel Jagodziński

W piątek 12 listopada 2021, drużyna z rocznika 2014 zagrała w finale Turnieju Tauron Junior Cup. W turnieju rozgrywanym na Małej Hali Tauron Areny w Krakowie, brały 24 drużyny z roczników 2012, 2013 i 2014, które były najlepsze w turniejach eliminacyjnych w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich. 

niedziela, 24 październik 2021 20:36

Pomóż zabłysnąć Gwiozdom z Rudy Śląskiej

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Pomóż zabłysnąć Gwiazdom z Rudy Śląskiej! 
 
Wejdź na naszą zbiórkę na https://zrzutka.pl/z/gwiazda2014 i wspieraj rozwój młodych sportowców z drużyny z rocznika 2014, którzy już 12 listopada będą reprezentowali Śląsk w finale Tauron Junior Cup! Miej satysfakcję z rozwoju zawodników i sukcesów jakie wspólnie będziemy osiągać!

Dziękujemy partnerom i zachęcamy do korzystania z ich usług: 
 
Luck Serwis Łukasz Kolender 
Wracar Maria Felusz Pomoc drogowa, wynajem lawet 
FaWo CAR 
piątek, 22 październik 2021 19:37

Rocznik 2014 - Trenujemy - zapraszamy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W czwartek, drużyna z rocznika 2014 odbyła trening, podczas którego zawodnicy doskonalili między innymi prowadzenie piłki ze zmianą kierunku. Szlifowane umiejętności, będziemy mogli wykorzystać już w najbliższy weekend w trakcie ostatniej kolejki jesiennej edycji Ligi Żaków. Zmierzymy się z drużynami Akademia Piłkarska Champions Katowice, TP Jastrząb Bielszowice, i Sparta Katowice
Przypominamy, o prośbie skierowanej do firm oraz osób prywatnych, które chciałby wesprzeć finansowo rozwój młodych sportowców i pomóc drużynie z rocznika 2014 w przygotowaniach oraz starcie w turnieju TAURON Junior Cup!
Dziękujemy partnerom i zachęcamy do korzystania z ich usług:
W przyszłym tygodniu treningi będą odbywać zgodnie z poniższym harmonogramem:
* Wtorek, godzina 16:30 na Orliku przy SP 24
* Czwartek, godzina 16:00 na Hali Mosir w Halembie
Strona 1 z 7
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj