Aktualności

niedziela, 25 września 2022 13:01

Rocznik 2015 - Liga żaków - 3 kolejka

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W III kolejce Ligi Żaka nasi chłopcy z rocznika 2015 rozegrali cztery spotkania. Grając w "kratkę" odnieśli jedno zwycięstwo, ponieśli jedną porażkę, a dwukrotnie podzielili się punktami. Jak to stwierdził trener Jacek , że dzisiaj nasi chłopcy grali bez ambicji. Cóż takie są uroki dzieci w tym wieku. Za tydzień będzie lepiej.
Poniżej komplet wyników, strzelcy bramek, kadra...

GWIAZDA - JASTRZĄB BIELSZOWICE 4:4
Bramki : Oszek 3, Szczepanik.

GWIAZDA - SPARTA KATOWICE 5:0
Bramki : Adamski 3, Oszek 2.

GWIAZDA - BUMERANG RUDA ŚL. 0:7

GWIAZDA - STADION CHORZÓW 1:1
Bramka: Oszek

W turnieju udział wzięli:
KUŹNIK, OSZEK, ADAMSKI, SZCZEPANIK, DWORAKOWSKI, ROGACKI, FRANOSZ, CICHOŃ, KASPERCZYK.

niedziela, 18 września 2022 19:32

Rocznik 2015 - 2 kolejka ligi żaków na plus

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W drugiej kolejce Ligi Żaka zawodnicy z rocznika 2015 bardzo dobrze zaprezentowali się na boiskach obiektu FootballON. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego zdobyli komplet punktów, strzelili 24 bramki, tracąc tylko 8. Cieszy fakt, że chłopcy w końcu zaczynają grać zespołowo co przynosi efekty w postaci zwycięstw które z pewnością zachęcą ich do dalszej pracy podczas treningów. Poniżej przedstawiamy komplet wyników i strzelców bramek.

GWIAZDA - SPORTOWE KATOWICE 8:3
Bramki : Adamski 3, Ucman 3, Oszek 2.

GWIAZDA - UKS SZOPIENICE 8:5
Bramki : Ucman 3, Adamski 2, Oszek 2, Kasperczyk.

GWIAZDA - SPARTA KATOWICE 8:0
Bramki : Oszek 3, Adamski 3, Szczepanik 2.

"GWIAZDĘ" reprezentowali :
Adamski, Oszek, Kasperczyk, Cichoń, Dworakowski, Franosz, Ucman, Szczepanik, Michalec.
Trener : Michał Grzywaczewski
Asystent: Jacek Adamski

poniedziałek, 15 sierpnia 2022 16:19

Akcja "Lato z Gwiazdą" trwa...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Tegoroczne lato jest dla nas bardzo aktywne.
Właśnie zakończył się drugi turnus naszych półkolonii. Tym razem skierowany był dla naszych najmłodszych podopiecznych.
Oczywiście najważniejsze były zajęcia sportowe ale jak zwykle nie zabrakło aktywnych wyjść sali zabaw, Parku Trampolin czy Laser House.
Dziękujemy za udział i zapraszamy już na stałe zajęcia treningowe oraz skorzystanie z propozycji zimowych, które są przygotowywane.
Akcja "Lato z Gwiazdą" trwa jednak dalej.
sobota, 13 sierpnia 2022 21:26

Roczniki 2015 i 2016 już trenują

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Dzieci z roczników 2015 i 2016 odbywają zajęcia zgodnie z planem. W poniedziałki i środy treningi odbywają się na boisku SP nr 24 w Halembie. O 16.00 trenują dzieci z rocznika 2016 a o 17.00 z rocznika 2015. Cały czas trwają nabory uzupełniające do jednej i drugiej drużyny. W nadchodzącym tygodniu dodatkowo w piątek od 16.30 w Halembie na boisku GKS Grunwald odbywać się będzie festyn "Muzyczne lato z gwiazdami" Impreza rozpocznie się właśnie od turnieju dzieci z roczników 2012 oraz 2015. Po turnieju będzie też sporo atrakcji dla uczestników imprezy i rodziców.

Rodzice zainteresowani dołączeniem do grupy treningowej swoich pociech proszeni są o kontakt z trenerem Michałem Grzywaczewskim tel. 502 55 72 75.

niedziela, 7 sierpnia 2022 10:23

Lato z Gwiazdą - ruszają pólkolonie dla najmłodszych

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W poniedziałek ruszamy z kolejną odsłoną naszej akcji Lato z Gwiazdą. Tym razem półkolonie piłkarskie z Gwiazdą dla najmłodszych czyli dzieci z roczników 2014 - 2015 - 2016.
Zbiórka dzieci, które się zgłosiły o 9.00 w SP nr 24 w Halembie. Zgodnie z ustaleniami z rodzicami w poniedziałek mała zmiana planów - zamiast wyjścia do Aquaparku pojedziemy do sali zabaw.
Zakończenie zajęć zaplanowane jest na godzinę 15.00
Są jeszcze wolne miejsca gdyby ktoś chciał dołączyć jeszcze do nas w tygodniu.
Dodatkowe informacje 504 197 289
sobota, 6 sierpnia 2022 10:07

Zapraszamy na cykl festynów Lato z muzycznymi gwiazdami

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

7 sierpnia o 17.00 w Parku Strzelnica w Bielszowicach odbędzie się pierwszy z festynów organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Będzie sporo dobrej muzyki i śląskich szlagierów. Dmuchańce dla dzieci oraz oferta gastronomiczna. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze. Wstęp na imprezę jest darmowy - podobnie jak i zabawy na dmuchańcu. Zapraszamy. W niedzielę w Bielszowicach wystąpią - J=Happy Jędrowski Show, Arkadia Band, DJ Madras a imprezę poprowadzi Inga Papkala.

Kolejne imprezy zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na plakacie.

Głównym sponsorem cyklu jest nasz partner z którym nawiązaliśmy współpracę w ubiegłym roku  - Zakłady Madej&Wróbel, które w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Partnerem jest także Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

sobota, 25 czerwiec 2022 11:35

Rocznik 2017-2018 - Plan zajęć na ostatni tydzień czerwca

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Grupa najmłodsza naszej szkółki piłkarskiej trenować będzie do końca czerwca.
We wtorek o 16.30 na boisku SP nr 24 w Halembie (nowy orlik) odbędzie się ostatni trening dla dzieci. Zapraszamy dzieci z roczników 2017-2018.
W środę natomiast o 16.00 na boisku SP nr 24 w Halembie (stary orlik) odbędzie się pożegnalny mecz sezonu - rodzice kontra dzieci. Będą to wspólne zajęcia z grupą 2015-2016 i rywalizacja z rodzicami. Zachęcamy do udziału.
W lipcu zajęć grupowych nie będzie. Wracamy do zajęć w sierpniu.
Natomiast w lipcu będą organizowane dodatkowe zajęcia w małych grupach dla zainteresowanych - szczegóły w przyszłym tygodniu.
wtorek, 14 czerwiec 2022 19:07

Olimpiada Przedszkolaków w Halembie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

To było prawdziwe sportowe święto - na boisku Szkoły Podstawowej numer 24 w Halembie odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem było Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Gwiazda". Impreza odbyła się w ramach programu "Sportowe godziny dla rodziny" realizowanego w ramach dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Prawie setka dzieci rywalizowała w kilku konkurencjach i dyscyplinach. Z zaproszenia organizatorów skorzystały - Przedszkole numer 35, Przedszkole numer 36, Przedszkole numer 25, Przedszkole numer 39, Przedszkole Ejbisi oraz Oddziały Przedszkolne w SP nr 24 w Halembie. "Cieszymy się, że nasza propozycja zawodów spotkała się z dużym odzewem ze strony przedszkoli. Widać, że dzieci są spragnione ruchu na świeżym powietrzu. Po wakacjach wracamy z kolejnymi propozycjami. Od września będziemy prowadzili stale nieodpłatnie zajęcia w kilku placówkach, aby zachęcać najmłodszych do aktywności fizycznej" - podsumował Arkadiusz Grzywaczewski, Prezes SR-S Gwiazda.

Naturalnie wszyscy byli zwycięzcami - były medale, słodkości oraz specjalne wyróżnienia dla wychowawczyń i opiekunek grup uczestniczących w olimpiadzie - dzięki ich zaangażowaniu dzieci mogły aktywnie spędzić czas. 

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj