Aktualności

wtorek, 14 czerwiec 2022 19:07

Olimpiada Przedszkolaków w Halembie

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Olimpiada Przedszkolaków w Halembie

To było prawdziwe sportowe święto - na boisku Szkoły Podstawowej numer 24 w Halembie odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem było Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Gwiazda". Impreza odbyła się w ramach programu "Sportowe godziny dla rodziny" realizowanego w ramach dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Prawie setka dzieci rywalizowała w kilku konkurencjach i dyscyplinach. Z zaproszenia organizatorów skorzystały - Przedszkole numer 35, Przedszkole numer 36, Przedszkole numer 25, Przedszkole numer 39, Przedszkole Ejbisi oraz Oddziały Przedszkolne w SP nr 24 w Halembie. "Cieszymy się, że nasza propozycja zawodów spotkała się z dużym odzewem ze strony przedszkoli. Widać, że dzieci są spragnione ruchu na świeżym powietrzu. Po wakacjach wracamy z kolejnymi propozycjami. Od września będziemy prowadzili stale nieodpłatnie zajęcia w kilku placówkach, aby zachęcać najmłodszych do aktywności fizycznej" - podsumował Arkadiusz Grzywaczewski, Prezes SR-S Gwiazda.

Naturalnie wszyscy byli zwycięzcami - były medale, słodkości oraz specjalne wyróżnienia dla wychowawczyń i opiekunek grup uczestniczących w olimpiadzie - dzięki ich zaangażowaniu dzieci mogły aktywnie spędzić czas. 

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj