Aktualności

niedziela, 21 maj 2023 20:44

Rocznik 2016 - Finał udanej Ligi

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Dobiegły końca rozgrywki Ligi Skrzata i Żaka. Podczas 10 kolejek każdy z trenujących zawodników mógł zaprezentować swoje umiejętności w obiekcie FootballON. Cieszy fakt, że z tygodnia na tydzień nasi piłkarze prezentowali się coraz lepiej i było widać postępy w ich zabawie z piłką. Co prawda zakończyliśmy zmagania w ligach jednak do końca czerwca trener Michał Grzywaczewski zaplanował jeszcze wyjazdowe turnieju.
"Po dzisiejszym turnieju w Lidze Skrzatów 2016/17 jeden z trenerów podszedł i powiedział: super chłopaki grają. Widać że dobrze pracują na treningach. Super zespół - to cieszy stwierdził trener Michał Grzywaczewski ".

niedziela, 23 kwiecień 2023 18:05

Rocznik 2016 - Kolejka ligowa

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielne słoneczne popołudnie zawodnicy rocznika 2016/17 rywalizowali w kolejnej rundzie Ligi Skrzata. Dzisiaj nasze Gwiazdy rywalizowały z dwoma zespołami "Orła" Mokre oraz "Orlikiem" Ruda Śląska. Nasz zespół tym dniu "nastawił się na podawanie piłki" czego efektem były super akcje i gole właśnie po grze drużynowej. Cieszy fakt, że nasi młodzi zawodnicy zaczynają szukać swoich kolegów na boisku... oby tak dalej.
"Gwiazdę" reprezentowali:
MOL (10 bramek), SKRZYCZEK (1), MAŚKO (5), GRZYBEK (7), JASKÓLSKI (4), KOŁODZIEJ (5), NEZNAL (6).
TRENER : Michał Grzywaczewski
KIEROWNIK: Adrian Mol

sobota, 8 kwiecień 2023 11:56

Rocznik 2016 - Turniej w Sośnicy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Nasze Młode "Gwiazdy" z rocznika 2016/17 w sobotnie przedpołudnie wzięły udział w turnieju organizowanym przez "Sośnicę" Gliwice. W silnie obsadzonym turnieju nasi piłkarze zaprezentowali się bardzo dobrze. Podczas zmagań turniejowych nasi młodzi zawodnicy rywalizowali między innymi z zespołami "Rakowa" Częstochowa czy "GKS" Katowice. Cieszy ciągły postęp piłkarski naszych "Gwiazdek". Najlepszym strzelcem drużyny był Maciej Grunszel, który zdobył 6 bramek, natomiast najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Paweł Grzybek.
"GWIAZDĘ" w Gliwicach reprezentowali:
Skrzyczek, Grunszel, Mol, Neznal, Kasprzyk, Kołodziej, Florek, Bromboszcz, Grzybek, Krzyśka.
Trener: Michał Grzywaczewski
Asystent : Adrian Mol
Kierownik: Grunszel Marcin
niedziela, 19 marzec 2023 14:56

Rocznik 2016 - Grała liga

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Drugą kolejkę Ligi Skrzata i Żaka mają za sobą nasze "Młode Gwiazdy". Tak jak co tydzień nasi piłkarze strzelili dużo bramek, walczyli o każdą "piłkę". Nic tylko się cieszyć z postawy naszych "Gwiazdeczek". Trenera Michała Grzywaczewskiego cieszy postęp piłkarski szczególnie tych zawodników którzy nie dawno dołączyli do drużyny.

"GWIAZDA - LIGA ŻAKA" :
Franosz (1 bramka), Rogacki (2 bramki), Szczepanik, Fojcik (3 bramki), Adamski (3 bramki), Piekarz, Dańszczyk, Baczyk, Ziaja, Ucman (6 bramek).

"GWIAZDA - LIGA SKRZATA" :
Mol (1 bramka), Grzybek (2 bramki), Kołodziej (2 bramki), Suchan (6 bramek), Krzyśka (1 bramka), Neznal (1 bramka), Jaskólski (1 bramka), Florek (3 bramki), Gatner (1 bramka).

Trener : Michał Grzywaczewski
Trener II : Adrian Mol
Statystyk : Grzybek Michał

niedziela, 19 marzec 2023 14:48

Rocznik 2016 - Liga ruszyła

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielę odbyła się pierwsza kolejka Ligi Skrzata organizowanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Nasze Skrzaty z meczu na mecz się rozkręcały czego efektem były piękne akcji i gole. Można było również zauważyć przerwę w tych rozgrywkach ponieważ dzieci można powiedzieć "na nowo oswajały się z boiskiem" w Nowym Bytomiu. Za tydzień kolejne emocje związane z Ligą Skrzata.
""Gwiazdę" reprezentowali :
GRUNSZEL (2 bramki), SKRZYCZEK (1 bramka), MOL (5 bramek), BROMBOSZCZ (6 bramek), SUCHAN (1 bramka), MAŚKO (2 bramki), KASPRZYK, GRZYBEK, KRZYŚKA (1 bramka).
Trener : Michał Grzywaczewski.
sobota, 25 luty 2023 13:45

Teraz 1,5% - Prosimy o wsparcie!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Apelujemy do wszystkich o wsparcie dla naszych najmłodszych podopiecznych - przypomnę że wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać cel szczegółowy KRS 0000001693
Z należnego podatku możecie przekazać w tym roku aż 1,5% na OPP.
W tym roku chcemy środki przeznaczyć na zakup strojów i dresów sportowych dla naszych zespołów.
W imieniu młodych piłkarzy z góry dziękujemy za pamięć i wsparcie.

 

niedziela, 1 styczeń 2023 15:02

Zapraszamy do udziału w naszych turniejach halowych

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Jak co roku zapraszamy na cykl naszych turniejów halowych, które będzie organizowali w hali MOSiR w Halembie.
Jak zwykle dużo grania i niespodzianek.
Zachęcamy do udziału.
wtorek, 22 listopad 2022 20:10

Rocznik 2015 - Finał Ligi Skrzata

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielne popołudnie rozgrywki Ligi Skrzata zakończyli nasi młodzi piłkarze z roczników 2016/2017. Jak zwykle na boisku było dużo zabawy, emocji, pięknych akcji i goli. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego podczas całych rozgrywek prezentowali się bardzo dobrze co cieszy trenera i rodziców którzy przez kilka niedziel wspierali swoje pociechy. Przed drużyną w tym roku zostały do rozegrania trzy turnieje halowe.
GWIAZDĘ w niedzielę reprezentowali :
Grzybek (10 bramek), Żymełka (4 bramki), Mol (8 bramek), Grunszel (13 bramek), Skrzyczek (1 bramka), Kwapień (12 bramek), Maśko (1 bramka), Suchan (11 bramek), Kołodziej (6 bramek), Gil (1 bramka), Bromboszcz (14 bramek), Jaskólski (1 bramka).
Strona 1 z 3

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj