Zachęcamy do reklamy na stronie internetowej naszego stowarzyszenia

– cena już od 100 zł miesięcznie

Polecamy reklamę i zamieszczenie postów sponsorowanych na naszym profilu Fb

– cena od 30,00 zł

SRS Gwiazda jest organizacją OPP prowadzącą działalność gospodarczą – istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT za zrealizowane zlecenie.

Szczegóły: 504 197 289

Reklama na stronie i mediach społecznościowych

SRS Gwiazda jest organizacją OPP prowadzącą działalność gospodarczą - istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT za zrealizowane zlecenie.

Reklama na stronie lub facebook

Odkryj nowe możliwości współpracy z SRS Gwiazda – klubem, który rozświetla serca fanów na sportowym niebie!

Jesteśmy dumni z naszej piłkarskiej i futsalowej historii, która trwa już ponad 50 lat. Nasza pasja do sportu, zaangażowanie i liczne sukcesy na boisku przyciągają uwagę tysięcy entuzjastów sportu na Śląsku.

Dajemy Ci możliwość być częścią naszej sportowej rodziny i wspólnie budować markę, która zostanie zapamiętana na długo. Nasza oferta reklamowa to unikalna szansa na promowanie Twojej firmy, produktów lub usług wśród licznej i oddanej publiczności.

  • Artykuły sponsorowane,
  • reklama banerowa,
  • kampanie na mediach społecznościowych,
  • reklama na koszulkach

Wybierz formę reklamy, która najlepiej odpowiada Twoim celom biznesowym. Nasz zespół dedykowanych profesjonalistów wspiera Cię na każdym etapie kampanii, dbając o to, by Twoja reklama była widoczna, atrakcyjna i skuteczna.

Nasi kibice i sympatycy to lojalna i aktywna społeczność, która chętnie wspiera firmy, które są z nami związane. Dołączając do nas jako partner reklamowy, masz szansę dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, zdobyć nowych zwolenników Twojej marki i wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Niech nasza sportowa pasja, entuzjazm i wspólna praca przyniosą wzajemne korzyści i owocną współpracę! Razem tworzymy gwiazdy na niebieskim futbolowym niebie!

Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy razem zaświecić na sportowym firmamencie!

Po więcej informacji prosimy o kontakt z poniższym numerem.