Treningi indywidualne

Oferujemy dodatkowe zajęcia treningowe.

W związku z tym, że nasi trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje dla zainteresowanych organizujemy także dodatkowe zajęcia treningowe.

Zajęcia odbywają się w małych grupach - do 4 osób.

Zajęcia odbywają się niezależnie od treningów grupowych danego rocznika - kierujemy je dla dzieci z roczników 2014 - 2015 - 2016

Koordynatorem zajęć indywidualnych jest Michał Grzywaczewski - numer 502 55 72 75

Oferujemy dodatkowe treningi bramkarskie.

Dla zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności bramkarskich.

Od kilku lat treningi w naszej szkółce bramkarskiej prowadzi doświadczony Edward Ambrosiewicz.

Zajęcia odbywają się niezależnie od treningów razem z całym zespołem.

Zajęcia odbywają się w Halembie lub Nowym Bytomiu.

Kontakt do trenera – 697 813 825

FAQ

To proste – wystarczy przyjść na zajęcia. Pierwsze 2-3 treningi nie wiążą się z żadnymi opłatami ani zobowiązaniami. Przed treningiem danej grupy (numery telefonów są dostępne w zakładce KONTAKT) wystarczy skontaktować się z trenerem lub powiadomić go bezpośrednio przed treningiem, że jest nowy kandydat do trenowania. W momencie kiedy rodzice zdecydują się na zajęcia w naszym klubie rodzic otrzymuje do wypełnienia deklarację klubową, kartę gry amatora (jeżeli dana grupa gra już w lidze), potrzebne będzie także zdjęcia legitymacyjne.

Tak każdy uczestnik naszych zajęć szkółki piłkarskiej musi posiadać ważne badania lekarskie. Dotyczy to wszystkich kategorii wiekowych.

Od 2019 roku decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej badania lekarskie są ważne przez okres 12 miesięcy. Badania o zdolności do udziału w zajęciach sportowych może podpisać każdy lekarz także lekarz rodzinny. Część lekarzy kieruje jednak zawodników do lekarzy medycy sportowej. Z odpowiednim wyprzedzeniem badania nieodpłatnie można wykonać w Przychodniach Medycyny Sportowej. SRS Gwiazda wychodząc na przeciw rodzicom organizuje dwa razy w roku badania w hali sportowej – badania wykonuje na miejscu doktor Artur Domerecki. Badania są odpłatne.

Rodzice w imieniu dzieci opłacają miesięczną składkę członkowską za to, że dziecko jest w klubie. Opłata dotyczy przynależności klubowej, a nie jest opłatą za zajęcia. Dlatego też rodzice opłacają miesięczną składkę członkowską w pełnej wysokości za każdy miesiąc, chyba że rezygnują z członkostwa w klubie lub też dziecko jest na dłuższym zwolnieniu lekarskim. O takim przypadku należy powiadomić trenera lub Zarząd klubu.

Tak SRS Gwiazda ubezpiecza wszystkich swoich zawodników i zawodniczki oraz trenerów. Taki obowiązek ciąży na wszystkich stowarzyszeniach. Warto jednak wiedzieć, że suma ubezpieczenia nie jest wysoka. Dlatego warto zwłaszcza, kiedy dziecko jest nieco starsze np. powyżej 10 roku życia pomyśleć o dodatkowym indywidualnym ubezpieczeniu sportowym. Polecamy ubezpieczenie, które poleca Polski Związek Piłki Nożnej – https://kahlenbergservices.com.pl

Takie rozwiązanie jest już praktykowane przez rodziców. Często konkretne firmy wspierają dane zespoły szkółki a nawet konkretne wyjazdy np. na turnieje. Wszystkie środki przekazane przez sponsora – jeżeli jest taka wola są przekazywane na dany zespół. Zachęcamy do współpracy, wszystkie tematy dotyczące formy sponsorowania, umowy czy fakturowania najlepiej załatwić bezpośrednio z prezesem stowarzyszenia tel. 504 197 289