Arkadiusz Grzywaczewski kandydat na Prezydenta Miasta Ruda Śląska

Drodzy kibice i przyjaciele naszego klubu!

Mamy dla was wspaniałą wiadomość!😍Nasz prezes stowarzyszenia Gwiazda Ruda Śląska Arkadiusz Grzywaczewski postanowił wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych na stanowisko Prezydenta Miasta Ruda Śląska!

To wielki zaszczyt i szansa dla naszego miasta, które zasługuje na nową energię, wizję i lidera. Arkadiusz Grzywaczewski to człowiek, który od lat angażuje się w rozwój sportu, kultury i społeczności lokalnej. To on stoi za sukcesami naszego klubu, który jest dumą Rudy Śląskiej i całego regionu. To on ma pomysły, jak uczynić nasze miasto lepszym, bezpieczniejszym i przyjaznym miejscem do życia.

Arkadiusz Grzywaczewski wystartuje z ramienia Śląskiej Rodziny, która jest gwarantem dbałości o interesy i tradycje naszego regionu. Zachęcamy was również do wsparcia kandydatów na członków rady miasta z listy Śląskiej Rodziny, którzy będą współpracować z naszym prezesem i przyszłym prezydentem.

Jesteśmy z niego dumni i cieszymy się, że ma odwagę podjąć to wyzwanie. Liczymy na wasze wsparcie i głosy w dniu wyborów. Pokażmy, że jesteśmy silni i zjednoczeni. Pokażmy, że Ruda Śląska to miasto gwiazd!

SR-S Gwiazda Ruda Śląska – razem tworzymy historię!