Sportowe godziny dla rodziny

No i gramy!

Właściwie to rodzice naszych zawodników będą grali! W czwartek o 19.00 w hali MOSiR w Halembie odbędzie się doroczny turniej rodziców - zapraszamy więc rodziny naszych zawodników szkółki piłkarskiej oraz oczywiście trenerów na parkiet do wspólnej rywalizacji. To jedna…

Zapraszamy – ćwicz z nami

  Jeśli szukacie sposobu by się poruszać, ale brakuje Wam mobilizacji, to koniecznie zerknijcie na poniższe info    Do końca lipca można zupełnie za darmo wziąć udział w treningach fitness prowadzonych w ramach działalności naszego stowarzyszenia przez @Marta Krzyśka w @Miejskie Centrum…

Zapraszamy – wracamy z zajęciami!

Mamy dobrą informację dla wszystkich dorosłych klubowiczów, którzy chcą zadbać o dobrą formę. ReKreacja to sekcja naszego stowarzyszenia zrzeszająca amatorów ćwiczeń grupowych. Na wspólne wylewanie potów zapraszamy w imieniu Marty Krzyśki do Miejskiego Centrum Kultury im.Henryka Bisty w Rudzie…