Rocznik 2010

Rocznik 2010/2011 – Na własne życzenie

Mecz rozgrywany na bardzo małym boisku nasi zawodnicy rozpoczynają od zdobycia bramki po ładnej akcji zespołowej. Niestety po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym mimo znacznej przewagi, kilku bardzo dobrych sytuacji oraz nie wykorzystanym rzucie karnym pierwsza połowa zakończyła się remisem.…

Rocznik 2010/2011 – Pierwsza wygrana

Trzy punkty w pierwszym meczu w roli gospodarza...  Krótko i na temat. Dobra gra i dominacja naszych zawodników w pierwszej połowie. Natomiast zmiana ustawienia oraz frustrujące decyzje sędziego w obie strony w drugiej połowie wprowadziły nieco chaosu z…

Rocznik 2010/2011 – Obóz w w Szczecinku

Zespół rocznika 2010/2011 do sezonu przygotowuje się na obozie w Szczecinku. W bardzo dobrych warunkach i humorach zespół przygotowuje się do rozgrywek w III lidze wojewódzkiej. Drugi zespół tego rocznika został zgłoszony do rozgrywek i zagra w VI lidze.

Gwiazda w Dobrej Drużynie PZU

SRS Gwiazda Ruda Śląska została laureatem konkursu PZU Dobra Drużyna. Na podstawie złożonego wniosku podobnie jak wiele innych podmiotów otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 15 000,00 zł na organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. W minionym tygodniu podpisaliśmy umowę o dołączyliśmy…

Rocznik 2010/2011 – Treningi trwają

Tydzień przygotowań do nowego sezonu za nami. W kończącym się tygodniu dostępni zawodnicy odbyli 3 ponad dwugodzinne jednostki treningowe wraz ze wstawkami motorycznymi oraz rozegraliśmy taką samą liczbę meczy kontrolnych, a przeciwnikami byli: Wawel Wirek 2009/08, Gwarek Ornontowice 2010/09 oraz…

Rocznik 2010/2011 – Dołącz do nas

Rocznik 2010... Trwa nabór do grup treningowych Rocznika 2010. Masz 12-14 lat i piłka nożna jest dla Ciebie wszystkim? Jesteś osobą chcącą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej? Jeżeli Twoja odpowiedź na wszystkie te pytania jest twierdząca, to…

Dziękujemy za sezon

W Parku Strzelnica odbył się festyn Muzyczne Lato z Gwiazdami i Śląską Rodziną organizowany przez nasze stowarzyszenie. Mamy nadzieję, że bawiliście się udanie. Dziękujemy za kolejny wspólny sezon! Dziękujemy zawodnikom, rodzicom, sponsorom. Dziękujemy za sezon 2022/2023

Rocznik 2010 – Nabory uzupełniające

Trwa nabór do grup treningowych Rocznika 2010. Masz 12-14 lat i piłka nożna jest dla Ciebie wszystkim? Jesteś osobą chcącą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej? Jeżeli Twoja odpowiedź na wszystkie te pytania jest twierdząca, to trafiłeś…