Rocznik 2017/2018

“GWIAZDA” WYGRYWA HALNYCUP 2024

W weekend "Gwiazda" rocznik 2016 i 2017 prezentowała swoje umiejętności piłkarskie w województwie małopolskim, konkretnie malowniczej Kamienicy. Zawodnicy rocznika 2016 podopieczni Michała Grzywaczewskiego i Piotra Piętonia rozegrali osiem spotkań i... osiem wygrali co skutkowało pierwszym miejscem w turnieju. Wkrótce…

Rocznik 2017 – Puchar Śląska

W sobotę zawodnicy i zawodniczka rocznika 2017 wzięli udział w turnieju o Puchar Śląska organizowanego przez "Sośnicę" Gliwice. Nasza drużyna rywalizowała z gospodarzem turnieju "Sośnicą", GKS "Katowice", "Concordią" Knurów oraz "Individual Soccer Skills". W siedmiu rozegranych meczach nasza drużyna zdobyła…

Rocznik 2018/2019 – Zadebiutowali!!!!

Był stres, sporo emocji zarówno wśród dzieci jak i rodziców ale... udało się! Cześć naszej najmłodszej grupy - roczniki 2018 i 2019 już po debiucie w Lidze Skrzata. Zagraliśmy cztery spotkania rywalizując m.in. z rok starszymi dziewczynami z GKS Katowice oraz…

Trwają nabory

Przypominamy o naborach do grupy najmłodszej - dzieci z roczników 2018 -2019 zapraszamy na treningi w czwartki i wtorki o 16.15 na boisku SP nr 24 w Halembie. Trwają także nabory do wszystkich naszych pozostałych zespołów w rocznikach…