Rocznik 2015

Emocjonująca Niedziela w roczniku 2015

W dniu dzisiejszym bierzemy udział w turnieju SpartaCup2023. Dobra forma w grupie powoduje iż zdobycz w postaci 7pkt oraz bilansu bramkowego 11:0 pozwala Nam na wyjście z pierwszego miejsca. Chodź turniej był zorganizowany perfekcyjnie to gospodarze we finale nie…

Tydzień pełen wrażeń w roczniku 2015

Na samym początku Nasza drużyna chciała podziękować firmie Anwim - właściciel sieci stacji paliw Moya. Wielkie ukłony w Waszym kierunku za wsparcie finansowe, które pozwoliło zakupić stroje dla Naszych młodych Gwiazdorów. Jako drużyna obiecujemy że godnie będziemy reprezentować Wasza…

Rocznik 2015 – Podsumowanie ligi

Rocznik 2015 ostatnia kolejkę Ligi Żaków ma za sobą. Nasze dwie drużyny, które były wystawiane co tydzień rywalizowały na boiskach football-on przez dziesięć tygodni, dostarczając dużo emocji. Jak to bywa w tej kategorii wiekowej, padało dużo bramek, bywało że…

Rocznik 2015 – Grała liga

Kolejny udział w Lidze Zakow drużyna rocznika 2015 ma za sobą. Jak co tydzień ze względu na frekwencję wystawiamy dwie drużyny, aby każdy z młodych zawodników miał możliwość rozwijania swoich umiejętności. Zapraszamy każdego, który chce dołączyć do Naszej drużyny…

Rocznik 2015 – Niecodzienny trening

Pożegnanie Trenera Michała i super mobilizacja rodziców rocznika 2015 od takich słów warto rozpocząć ten post. Z jednej strony smutek, odchodzi trener, który od najmłodszych lat szkolił chłopców z rocznika 2015, z drugiej strony satysfakcja z wykonanej dobrze pracy,…

I Festiwal Sportu i Rekreacji

W sobotę na wireckim targowisku odbył się I festiwal sportu i rekreacji w Rudzie Śląskiej. Imprezę zorganizowała Fundacja Wspierania Transformacji Regionu Silesia Future. Wśród blisko 30 klubów, które pojawiły się na imprezie swoje stanowisko miała także SRS Gwiazda. W…