Rocznik 2011

Rocznik 2011/2012 Kolejny mecz ligowy za nami!

Rocznik 2011/2012 ma za sobą kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem był lider rozgrywek i zdecydowany faworyt tej rywalizacji, GKS Katowice.  Gwiazda zaskoczyła chyba wszystkich obecnych na meczu! Wynik ostatecznie nie był korzystny dla Rudzian, ale szczególnie w pierwszej…

Nowa składka członkowska

Szanowni rodzice w związku z sytuacją finansową miasta oraz decyzją o braku przyznania dotacji dla klubów sportowych przez Miasto Ruda Śląska informujemy, że od stycznia 2020 roku zmuszeni jesteśmy podnieść składkę członkowską na 100,00 zł. Osoby, które wpłaciły składkę…

Rocznik 2011 – Śląska Liga Futsalu.

Wielkie emocje towarzyszyły spotkaniu rocznika 2011 na hali MOSiR w Rudzie Śląskiej. Nasza drużyna rocznika 2011 mierzyła się w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu z SMSem Ruda Śląska.  Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy pokazały sie z bardzo dobrej strony.…

Rocznik 2011 – Stalok Cup!

Już poraz drugi w tym sezonie zimowym nasza drużyna 2011 wystąpiła w weekendowym turnieju organizowanym przez Stal Zabrze. Organizatorom chcieliśmy bardzo podziękować za zaproszenie, oraz pogratulować turnieju, w którym wszystko przygotowane jest na "tip top"! Drużyna Gwiazdy 2011 pokazała…