Klasa A – Sparing – GWIAZDA – OSTOJA ŻELISŁAWICE sob. 13:00

Od dwóch tygodni w treningu są seniorzy przygotowujący się do rozgrywek klasy “A ” i “B”. Pierwszy tydzień treningów jak nazwał to trener zespołu był “zapoznawczy”. Jednak już od tego tygodnia zawodnicy zaliczyli sporą dawkę treningu siłowego oczywiście odpowiednio dobranego do klas w których występują nasi seniorzy. Cieszy z pewnością frekwencja mimo iż część drużyny występuje i trenuje jeszcze w hali.
W sobotę natomiast pierwszy mecz kontrolny, a rywalem będzie “Ostoja” Żelisławice, wicelider Sosnowieckiej klasy “A”. Tak więc przed naszym młodym zespołem już na początek meczów kontrolnych dobry sprawdzian piłkarski.
Wiemy, że w tym meczu nie wystąpią wszyscy zawodnicy ponieważ kilku z nich w tym czasie weźmie udział w halowych Mistrzostwach Polski. Właśnie tym zawodnikom reszta ekipy życzy dobrych występów na parkiecie, a sobie dobrego biegania w sobotnim sparingu, który zostanie rozegrany na boisku w Nowym Bytomiu o godzinie 13:00.
“Po ostatnim treningu zginęła jedna piłka. Niestety 10 musieliśmy sprzedać. Ale mamy jeszcze 5 a na serie “A” i “B” to wystarczy – stwierdził ironicznie w swoim stylu trener Michał Grzywaczewski.