Klasa A – Przegrany sparing przed startem rozgrywek

Powoli kończy się okres przygotowawczy naszych seniorów na trawie. Już za tydzień w pierwszym spotkaniu zagramy z TP Jastrząb Bielszowice. Dodajmy, że nasza młodzież zagra także na poziomie Klasy B, która startuje na początku września.

W ostatnim meczu kontrolnym przegrywamy z “Tempem” Paniówki 2:3. Bramkę która zadecydowała o końcowym wyniku tracimy w 90 minucie po rzucie różnym. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra piłkarzy z Paniówek, którzy grając na “kontakt” lub “dwa kontakty” byli zdecydowanie lepszym zespołem. Po zmianie stron nasz zespół zaczął grać lepiej, a konstruktorem akcji ofensywnych był pozyskany z “Ostoji” Żelislawice MATEUSZ MZYK. Właśnie dzięki niemu zdobyliśmy dwie bramki. Po dośrodkowaniach “Mzyka” najpierw bramkę zdobył Maks Dworaczek, a kilka minut później po rzucie różnym i faulu na naszym zawodniku rzut karny wykorzystał Marcin Michalski.
Teraz tylko czekać na pierwsze spotkanie w nowym sezonie w meczu derbowym z “Jastrzębiem ” Bielszowice. Liczymy na nasz zespół, że w meczach derbowym po raz pierwszy zgarnie komplet punktów.