Klasa A – “RUCH II” CHORZÓW – GWIAZDA”… towarzysko w niedzielę

W niedzielę o godzinie 11:00 na boisku kompleksu “Kresy” w Chorzowie nasi seniorzy rozegrają mecz towarzyski z rezerwami “Ruchu” Chorzów. Rezerwy “Niebieskich” co prawda rywalizują w Klasie “A” jednak mecze z tym zespołem są nie punktowane.

Spotkanie z rezerwami “Ruchu” z pewnością będzie dobrym przetarciem przed pierwszym meczem ligowym z “Józefką” Chorzów do którego nasz zespół pracował i przygotowywał się przez dwa miesiące. Pierwszy zespół “Ruchu” rozegra mecz w sobotę z “Foto-Higiena” Gać i z pewnością w rezerwach wystąpią zawodnicy aspirujący do gry w pierwszym zespole, którzy nie wystąpią w sobotnim meczu. W naszej ekipie niestety zabraknie przynajmniej 7 zawodników w tym 4 z podstawowego składu, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli rywalizować w niedzielnym meczu. Jednak przy szerokiej kadrze jaką posiadamy brak czołowych zawodników nie stanowi problemu aby “podjąć rękawicę” w Chorzowie.

Dla wszystkich kibiców, sympatyków mamy niespodziankę. Kawiarnia “PANACEUM” ufundowała Voucher na kawę i dobre ciastko dla osoby która wytypuje prawidłowy wynik niedzielnego meczu.  Dziękujemy “Panaceum” i liczymy, że ta promocja potrwa do końca rundy wiosennej. Więcej szczegółów na Facebook “Gwiazdy” już w sobotę popołudniu.