Rocznik 2015/2016 – W niedzielę pierwszy turniej…

W najbliższą niedzielę odbędzie się turniej rocznika 2015/2016, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Bumerang Oddział Śląski. Dla naszych najmłodszych zawodników będzie to debiutancki występ – na dodatek zagramy na sztucznej nawierzchni trawiastej w Hali MOSiR w Zabrzu!

Przed naszymi najmłodszymi ‘gwiazdorami” spore przeżycie i dawka emocji.

Uwaga rodzice – przed nami pierwszy turniej.

 

Przypominam, że jadą wszyscy chętni – proszę o ostateczne potwierdzenie udziału podczas piątkowego treningu (17.30 na Sali gimnastycznej SP nr 24) lub smsem na numer 504 197 289.

Zgodnie z informacjami – koszt udziału w turnieju wynosi 40,00 zł od dziecka.

Płatne gotówką podczas treningu.

 

Sprawy organizacyjne –

Dzięki uprzejmości organizatora – rodzice mogą wejść do szatni ubrać dzieci – zbiórka o godzinie 8.00 na hali MOSiR – Zabrze ul. Matejki – niedziela 14 marca

Kto nie ma jak dojechać – proszę zgłosić się do trenera przed piątkowym treningiem!

Ze względu na obostrzenia covidowe turniej odbywa się bez udziału publiczności – trener wytypuje trzy osoby do pomocy nad dzieciakami w czasie turnieju.

Pozostałe osoby zostawiają dzieci w szatni, a po turnieju zapraszamy po odbiór naszych zawodników na godzinę 11.00 – 11.10.

Planowana jest transmisja z turnieju – jak będzie znany link do zostanie udostępniony.

 

Ubiór – na hali jest dość chłodno – proszę, aby stroje klubowe były założone na dresy lub odzież termiczną! Gramy na sztucznej  trawie więc obuwie, te które dzieci mają na treningi jest wystarczające.

Oprócz strojów – dzieci które mają zabierają swoje żółte z nazwiskami – pozostali dostaną stroje klubowe w szatni przed turniejem.

Dzieci nie zabierają swoich piłek – zabierają tylko swoje bidony/napoje.

Oczywiście w przypadku pytań proszę o kontakt 504 197 289!