Aktualności

sobota, 22 luty 2020 18:33

"GWIAZDA" - "TEMPO" PANIÓWKI 2:3 (2:2)

Napisał: Michał Grzywaczewski
sobota, 22 luty 2020 14:22

2 liga futsalu - Futsal Club Pyskowice - Gwiazda II Ruda Śląska - Niedziela Godz. 18.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w Pyskowicach zostanie rozegrana przedostatnia kolejka rozgrywek 2 ligi futsalu grupy śląsko - opolskiej. Na górnej części tabeli trwa walka o prawo gry w barażach o awans do 1 ligi futsalu - rywalizują ekipy Bongo i Kamionki ponieważ rezerwy Rekordu zgodnie z regulaminem nie mają prawa awansu.

W drugiej części tabeli pozostała jedna niewiadoma - korespondencyjny pojedynek o 4 miejsce stoczą ekip MTS Knurów oraz ... rezerwa Gwiazdy. Rudzianie tracą jeden punkt do rywali. Pozostały dwie kolejki i cień szansy na przeskoczenie w tabeli rywali. Pierwszym warunkiem jest pokonanie w Pyskowicach miejscowego FC.

Dodajmy, że w ten weekend Ekstraklasa Futsalu nie rozgrywa spotkań.

sobota, 22 luty 2020 14:12

U 12 - Zagramy w Mistrzostwach Polski Młodej Ekstraklasy Futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W dniach 7 i 8 marca w Warszawie odbędzie się tegoroczny turnieju finałowy Mistrzostw Polski Młodej Ekstraklasy Futsalu w kategorii U12. Podobnie jak przed rokiem zespół Gwiazdy Ruda Śląska weźmie udział w imprezie. Nasz klub będą reprezentowali uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska.

W mistrzostwach zagra 12 zespołów z całej Polski. Cieszymy się, że ponownie będziemy rywalizowali z najlepszymi zespołami w kraju w tej kategorii wiekowej. Losowanie grup jakie zagrają w I fazie turnieju odbędzie się 2 marca.

sobota, 22 luty 2020 14:05

VII Memoriał im. Dawida Hajnca

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w Hali MOSiR w Halembie odbędzie się turniej piłki nożnej rocznika 2011. Wystąpi osiem drużyn. Turniej odbywa się w ramach obchodów jubileuszu XX-lecia istnienia naszego stowarzyszenia. Niedzielna impreza to już VII Memoriał im. Dawida Hajnca, byłego zawodnika Gwiazdy i Reprezentanta Polski w futsalu.

Początek zmagań o godz. 8.20 - zagrają oprócz naszych dwóch zespołów m.in. Górnik Zabrze, SMS Ruda Śląska oraz Orzeł Mokre.

Dla tych którzy nie znają umiejętności Dawida oraz dla pozostałych którzy na pewno chętnie sobie przypomną - kilka akcji byłego kapitana Gwiazdy.

https://www.youtube.com/watch?v=utPj9FJC8bQ

piątek, 21 luty 2020 08:44

Juniorzy Gwiazdy SMS Ruda Śląska - przygotowania do rundy wiosennej ...

Napisał: Robert Brysz

Najstarszy zespół młodzieżowy Naszego klubu intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Grupa Szkoły Mistrzostwa Sportowego trenuje codziennie na boisku, a także na siłowni pod okiem trenera przygotowania motorycznego, a do tego dochodzą analizy video oraz odprawy taktyczne...

czwartek, 20 luty 2020 20:19

Klasa A - Sobota - godzina 13:00 "Gwiazda" - "Tempo" Paniówki

Napisał: Michał Grzywaczewski

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą seniorzy występujący na boiskach klasy "A" i "B". Już w najbliższą sobotę kolejna gra kontrolna.

czwartek, 20 luty 2020 20:19

Sobota - godzina 13:00 "Gwiazda" - "Tempo" Paniówki

Napisał: Michał Grzywaczewski

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą seniorzy występujący na boiskach klasy "A" i "B". Już w najbliższą sobotę kolejna gra kontrolna.

czwartek, 20 luty 2020 19:17

Rocznik 2010 - Kolejny sparing...

Napisał: Wojciech Działach

Rocznik 2010. - Za nami kolejny sparing tym razem na hali sportowej przy szkole Salezjanów w Świętochłowicach. Zarówno nasz zespół jak i drużyny Orlika Ruda Śląska do meczu przystąpił mocno okrojony ze względu na okres grypowy. Kolejni nowi zawodnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił w meczu kontrolnym. Mimo wysokiego zwycięstwa przeciwnicy również wiele razy zagrażali naszej bramce. Już w niedzielę zagramy w turnieju w Łaziskach Górnych. 

Orlik Ruda Śląska 3️⃣:1️⃣7️⃣ SR-S Gwiazda

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj