Aktualności

sobota, 26 listopad 2022 13:57

3 liga PLF - Gwiazda II Ruda Śląska - Rekord II Bielsko-Biała - Wtorek Godz. 19.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W 3 kolejce 3 śląskiej ligi futsalu nasze rezerwy zagrają z mistrzem ubiegłorocznych rozgrywek - drugim zespołem Rekordu Bielsko-Biała. Zapowiada się ciekawe spotkanie - przypomnijmy, że Gwiazda w 3 lidze zdobyła wicemistrzostwo. Aktualnie obydwa zespoły mają na koncie komplet zwycięstw, ale to dopiero początek sezonu. W 1 kolejce halę w Halembie odwiedziła spora liczba widzów - liczymy, że podobnie będzie we wtorek na meczu naszej młodzieży.

sobota, 26 listopad 2022 13:53

Rocznik 2017/2018 - Granie w Gliwicach

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Piłkarska rozgrzewka naszych najmłodszych piłkarzy. Turniej towarzyski organizowany przez gliwicką Sośnicę.
Jak zwykle wysoka formą, dużo bramek i wygranych pojedynków!
Jutro w niedzielę nasi najmłodsi kończą rywalizację w Lidze Skrzata.
Teraz kibicujemy Polakom!
sobota, 26 listopad 2022 13:51

1 liga PLF - GKS Futsal Nowiny - Gwiazda Ruda Śląska - Niedziela Godz. 19.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielę o 19.00 rozpocznie się kolejne spotkanie ligowe Gwiazdy. Tym razem podopieczni Wiktora Grzywaczewskiego zagrają w Nowinach.
Oczywiście mecz o bardzo dużym znaczeniu dla układu w dole tabeli. Obydwa zespoły przystąpią do spotkania zmotywowane dobrymi występami przed tygodniem. Nowiny zdobyły pierwszy punkt ligowy w Lublinie, a Gwiazda po serii porażek wreszcie wygrała w Halembie.
Pierwotnie mecz miał odbyć się w sobotę, jednak na prośbę rywali ze względu na mecz Polski na Mistrzostwach Świata został przeniesiony na niedzielę!
sobota, 26 listopad 2022 13:50

MMP U19 - Gala

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej odbyła się gala wręczenia nagród za osiągnięcia sportowe w 2022 roku.
Prezydent Michał Pierończyk wręczył m.in. zawodnikom i trenerom naszego zespołu U19, który wywalczył brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za zaproszenie.
sobota, 26 listopad 2022 13:47

Kupujesz w internecie? Pomóż nam przy okazji zakupów!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Black Friday – który czasem rozrasta się w cały Black Week – to szansa, by w przystępnej cenie kupić i te najpotrzebniejsze, i te dające frajdę rzeczy. ??️? Sami mamy zamiar z tego skorzystać! ? A Ty? Szykujesz już listę potrzeb i zachcianek? ?
Jeśli tak, to mamy prośbę: pamiętaj o nas! Z FaniMani.pl możesz łatwo znaleźć najbardziej atrakcyjne okazje w ponad 1600 sklepach internetowych – i zrobić zakupy z darowizną, która pomoże nam działać! ☺️
Wejdź na ? fanimani.pl/okazje/, zgarnij świeżutkie kody rabatowe i informacje o promocjach – i pomagaj! ? https://fanimani.pl/srsgwiazda/
wtorek, 22 listopad 2022 20:12

Rocznik 2017/2018 - 4 kolejka Ligi Skrzata

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielę nasz zespół rocznika 2017 2018 rozegra ostatnią kolejkę Ligi Skrzata.
Miniony weekend jak zwykle upłynął pod znakiem wielu akcji i emocji.
Gratulujemy udanych akcji i bramek.
wtorek, 22 listopad 2022 20:10

Rocznik 2015 - Finał Ligi Skrzata

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielne popołudnie rozgrywki Ligi Skrzata zakończyli nasi młodzi piłkarze z roczników 2016/2017. Jak zwykle na boisku było dużo zabawy, emocji, pięknych akcji i goli. Podopieczni Michała Grzywaczewskiego podczas całych rozgrywek prezentowali się bardzo dobrze co cieszy trenera i rodziców którzy przez kilka niedziel wspierali swoje pociechy. Przed drużyną w tym roku zostały do rozegrania trzy turnieje halowe.
GWIAZDĘ w niedzielę reprezentowali :
Grzybek (10 bramek), Żymełka (4 bramki), Mol (8 bramek), Grunszel (13 bramek), Skrzyczek (1 bramka), Kwapień (12 bramek), Maśko (1 bramka), Suchan (11 bramek), Kołodziej (6 bramek), Gil (1 bramka), Bromboszcz (14 bramek), Jaskólski (1 bramka).
wtorek, 22 listopad 2022 20:08

Rocznik 2015 - 7 kolejka Ligi Skrzata

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W Lidze Żaka nasi zawodnicy z rocznika 2015 rozegrali przedostatnią kolejkę przed przerwą zimową. Nasz zespół odniósł dwa zwycięstwa, raz podzielił się punktami z rywalem, a raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Jak widać zespół cały czas robi postępy co prezentują uzyskane wyniki, a z pewnością też dobra praca podczas zajęć treningowych również ma wpływ na podnoszenie umiejętności piłkarskich przez naszych młodych piłkarzy. W najbliższą sobotę cześć drużyny uda się na turniej halowym do Żor, a w niedzielę zakończenie Ligi Żaka.
GWIAZDĘ reprezentowali : Szczepanik (1 bramka), Adamski (3 bramki), Fojcik (2 bramki), Pawlikowski (3 bramki), Dworakowski (3 bramki), Franosz (3 bramki), Kasperczyk, Orszulak, Michalec.

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj