1 liga PLF – BSF Bochnia – Gwiazda Ruda Śląska 2-1 (1-0)

Po szybkim i dobrym spotkaniu przegrywamy 1-2 z liderem tabeli. I wyrównana połowa toczyła się z bardzo szybkim tempie a zespoły nastawiły się na wymianę ciosów. Dobrze bronili bramkarze a ekipom brakowało wykończenia. Gospodarze wykorzystali jednak w 16 minucie błąd Gwiazdy w obronie i objęli prowadzenie. Po zmianie stron Gwiazda zagrała mniej odważnie nastawiając się na kontry. W 32 minucie po kapitalnej zespołowej akcji bramkę zdobył Mateusz Świerczyński. Gwiazda praktycznie przez 10 minut grała z pięcioma przewinienia i gospodarze mieli nawet jeden przedłużony rzut karny, ale nie zdołali go wyrównać. W ostatnich trzech minutach Bochnia zagrała z lotnym bramkarzem i 17 sekund przed końcem zdobyła drugiego gola. Przegrywamy z zespołem, który awansował do Ekstraklasy Futsalu 1-2. BSF Bochnia gratulujemy awansu do grona najlepszych zespołów futsalowych w kraju.