1 liga PLF – BSF Bochnia – Gwiazda Ruda Śląska 4-4 (2-3)

W ostatnim meczu 1 rundy PLF remisujemy w Bochni 4-4. Do przerwy prowadziliśmy 3-2, na początku drugiej połowy nawet 4-2. Rywale zdołali jednak doprowadzić do remisu. Bramki dla naszej drużyny zdobywali – Tkacz 2, Kravets i Grzybowski.

W I połowie oglądaliśmy dobre wyrównane spotkanie – gospodarze prowadzili grę, jednak Gwiazda groźnie i skutecznie kontratakowała. Wreszcie dobrze spisywała się nasze defensywa. Wydawało się, że przy prowadzeniu 4-2 będziemy w stanie wygrać, tym bardziej że mieliśmy kolejne bardzo dobre sytuacje.

Rywale, którzy w tygodniu poprzedzającym spotkanie wzmocnili się trójką zawodników (w tym zawodnikiem z Brazylii) zdołali jednak w 34 minucie wyrównać. Końcówka meczu należała jednak do nas – tym razem znowu brak skuteczności zaważył się tylko remisujemy.

Punkt zdobyty na trudnym terenie przyjmujemy z pokorą i nadzieją na dobry występ za tydzień w niedzielę w Lublinie.