1 liga PLF – FC Silesiabox Siemianowiece Śląskie – Gwiazda Ruda Śląska 5-3 (3-1)

Druga porażka w drugim spotkaniu wyjazdowym w wykonaniu naszej drużyny 1 lidze Polskiej Ligi Futsalu. Mecz rozpoczął się od trafienia Powały (brawa z drugie kolejne trafienie) – gospodarze szybko odpowiedzieli i w 3 minucie było już 2-1. Gwiazda grała defensywnie czekając na kontry – tymczasem o rykoszecie tracimy przed przerwą trzeciego gola.

Po zmianie stron zagraliśmy nieco odważniej. Bramkę kontaktową zdobył Pleszak. Były sytuacje bramkowe na remis – niestety trafiali rywale. Wynik po bardzo ładnym uderzeniu ustalił Skrzypiński. Przegrywamy zasłużenie 3-5. Za tydzień w sobotę podejmuje akademików z Krakowa, miejmy nadzieję, że wreszcie do drużny dołączy ktoś z piątki nieobecnych kontuzjowanych lub chorych zawodników, którzy nie zagrali w Siemianowicach.