1 liga PLF – Gwiazda Ruda Śląska – BSF Bochnia 3-5 (1-2)

W ostatnim spotkaniu sezonu 2020/2021 zespół Gwiazdy przegrał z BSF Bochnia 3-5. Goście, którzy mieli jeszcze szansę na grę w barażach o Ekstraklasę Futsalu od pierwszych minut nadawali ton wydarzeniom na parkiecie. Niestety pierwsza bramka dla gości to kuriozum, których w tym sezonie mieliśmy kilka, ale… sezon się skończył więcej lepiej zapomnieć. Goście objęli prowadzenie – szybko wyrównał Siadul. Bochnia zdołała jednak jeszcze w I połowie objąć prowadzenie, a my w ostatniej akcji pierwszej połowy mieliśmy idealną okazję na wyrównanie – zawodnik gości wybił jednak piłki z linii bramkowej.

Po zmianie stron goście szybko podwyższyli, kontaktowego gola zdobył Świerczyński. Na kolejne trafienie gości odpowiedział Grzybowski. Po jednej z kontr Bochnia zdobyła piątego gola i w sumie zasłużenie wygrała 5-3 chociaż wygrana na pewno nie przyszła jej łatwo.

Warto odnotować kolejny debiut w naszym zespole – udanie zaprezentował się Patryk Mentel, który z naszym zespołem U19 wywalczył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski.

W sumie kończymy sezon na 9 miejscu – przed rozpoczęciem sezonu wzięlibyśmy ”je w ciemno” – teraz mimo wszystko pozostał niedosyt.