1 liga PLF – Gwiazda Ruda Śląska – Heiro Rzeszów 6-2 (2-0)

Pierwsze punkty wywalczone w sezonie są bardzo cenne. W 2 kolejce zasłużenie pokonujemy Heiro Rzeszów 6-2. Do przerwy kontrolowaliśmy grę i po stałych fragmentach gry prowadziliśmy 2-0, a był to najmniejszy wymiar kary dla gości. Wprawdzie w końcówce I połowy Heiro miało przedłużony rzut karny ale pewnie obronił Bogdziewicz.

Po zmianie strony po kolejnym stałym fragmencie gry prowadzimy 3-0 i … zbyt szybko się rozluźniliśmy. Efekt najpierw pechowy gol samobójczy a chwilę później gol kontaktowy dla gości. (28 minuta). Heiro starało się atakować, a Gwiazda po kontrach marnowała kolejne sytuacje – wreszcie jednak udało się trafić do bramki rywali – zdobywamy jeszcze trzy gole, z czego ostatnią już do pustej bramki rywali.

Bramki dla Gwiazdy zdobywali – Gładkowski 3, Pasierb, Małek i Szyszko.

Za tydzień pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie – zagramy w Tarnowie z Unią, która wygrała dwa pierwsze mecze w sezonie.