1 liga PLF – SSF Ewenta Wisła Opatowiec – PKO Gwiazda Ruda Śląska 3-5

Bez wątpienia gospodarze postawili naszej drużynie trudne warunki w niedzielny wieczór. Wprawdzie w I połowie stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych to jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Rywale byli wyjątkowo skuteczni. Po 20 minutach gry prowadziliśmy 3-2 po trafieniach Dynka, Jagodzińskiego i Baldricha.

Po zmianie stron obraz gry się wyrównał – dobrze bronili bramkarze. Po kolejnych sytuacjach wreszcie Jagodziński trafił na 4-2. Rywale na 6 minut przed końcem wycofali bramkarza i niemal od razu trafili na 3-4. Rudzianie starali się kontrolować grę, ale grający nieco chaotycznie zawodnicy Wisły rzucili wszystko na jedną szalę. Ostatecznie na dwie minuty przed końcem sędziowie podyktowali przedłużony rzut karny i ukarali jednego z zawodników Wisły czerwoną kartką. Uderzenie Sergio obronił jednak bramkarz, więc Gwiazda grała w przewadze. W 39 minucie Sergio po kapitalnej akcji Jończyka ustalił wynik spotkania na 3-5.

Po 4 spotkaniach mamy na swoim koncie 12 punktów.