Juniorzy Gwiazdy SMS Ruda Śląska – przygotowania do rundy wiosennej …

Najstarszy zespół młodzieżowy Naszego klubu intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Grupa Szkoły Mistrzostwa Sportowego trenuje codziennie na boisku, a także na siłowni pod okiem trenera przygotowania motorycznego, a do tego dochodzą analizy video oraz odprawy taktyczne…

Najstarszy zespół młodzieżowy Naszego klubu intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Grupa Szkoły Mistrzostwa Sportowego trenuje codziennie na boisku, a także na siłowni pod okiem trenera przygotowania motorycznego, a do tego dochodzą analizy video oraz odprawy taktyczne. Dodatkowo po ostatnich meczach sparingowych udaliśmy się do Aquadromu. Pozostali zawodnicy mają zajęcia na boisku oraz orliku często mając możliwość wspólnego trenowania z seniorami Gwiazdy co na pewno pozytywnie wpływa na rozwój Naszych zawodników. Oczywiście juniorzy rozgrywają mecze sparingowe i okazję do pokazania się mają również nowi zawodnicy, którzy przymierzani są do gry w Naszym zespole.

Sparingi:

Gwiazda SMS Ruda Śląska – Niwka Sosnowiec (II liga B1) 2:3

Gwiazda SMS Ruda Śląska – Podlesianka Katowice (IV liga B1) 3:1

Gwiazda SMS Ruda Śląska – KS Kamionka (B klasa seniorzy) 0:3

W najbliższych meczach zagramy m.in. z MKS Zaborze, Odrą Wodzisław i Iskrą Pszczyna. Początek rozgrywek ligowych 22 marca i w pierwszej kolejne derby z Grunwaldem Ruda Śląska.