Akcja “Sport na grubo”

Przystąpiliśmy do akcji „Sport na Grubo” zorganizowanej przez portal https://gramgrubo.pl/sport-na-grubo/, aby pokazać, jak ważna dla zawodników naszego klubu jest pasja do sportu!

 

Zdecydowaliśmy się przystąpić do akcji “Sport na grubo” ponieważ piłka nożna jest dla nas pasją, hobby i dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Wiele moglibyśmy pisać o naszych meczach, wynikach i celach, ale bez właśnie pasji i atmosfery nie byłoby naszej ekipy. Nie jest tajemnicą, że jedną z wiodących osób w klubie odpowiedzialnych za atmosferę w drużynie jest trener seniorów zespołu trawiastego Michał Grzywaczewski.

 

Wszystkie nagrody – od króla strzelców, najlepszego zawodnika, zastępcy bramkarza są nie tylko wymyślane przez trenera, ale także własnoręcznie wykonywane!!! Na zdjęciach tylko kilka próbek pomysłowości, na zdjęciu konkursowym nie ma ostatniego dzieła – butów piłkarskich-kaloszy!

 

Trener Michał zapowiedział, że pomysłów jest jeszcze wiele, kandydatów do różnych nagród i tytułów także – brakuje tylko czasu na wykonanie:)