Klasa A – “GWIAZDA” – “HETMAN” KATOWICE 2:3 (2:0)

Niestety przegrywamy z liderem rozgrywek “Hetmanem” Katowice 2:3. W pierwszej części gry zdobywamy dwie bramki autorstwa Ceronia i Dziadzika. Jednak przy lepszej dyspozycji strzeleckiej powinniśmy do przerwy wygrywać przynajmniej 5:0. Mimo braku kadrowego ośmiu zawodników nasza młodzież zagrała dobry mecz. Szkoda tych drugich 45 minut. Dzisiaj zamiast relacji z meczu rywalizację na boisku w Nowym Bytomiu podsumuje trener zespołu Michał Grzywaczewski.

“Ta porażka boli. W pierwszej połowie meczu zdobywamy dwie bramki . Gdybyśmy wykorzystali kolejne “setki” to do przerwy powinniśmy wygrywać cztery lub pięć zero. Niestety w drugiej części gry rywale grający z wiatrem zagrali lepiej i zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry. Cóż taka jest piłka może czasem niesprawiedliwa. Szkoda mojej młodzieży bo zostawiła sporo “serducha” i wysiłku fizycznego w to spotkanie ale niestety musiała zejść z boiska pokonana. Za tydzień gramy w Mikołowie z ekipą “Strażaka” i mam nadzieję, dzisiejsza dyspozycja mimo porażki moich piłkarzy będzie równie dobra i przywieziemy z wyjazdu trzy punkty. Wiadomo, że dzisiaj zabrakło w moim zespole 8 zawodników i to też miało wpływ na przebieg drugiej połowy bo niestety zmiennicy grający na nietypowych pozycjach dla siebie nie potrafili zmienić obrazu gry. Ja szanuję moich zawodników, którzy sami dokładają do tego żeby grać, żeby pokazywać swoje umiejętności na boiskach “Serie A”. Panowie szacun!!! Wracając do meczu to jeżeli tak wygląda lider tabeli “Hetman” grając chamsko, kopiąc po głowie moich zawodników po głowie po gwizdku sędziego (Hetman zaw. nr. 11), obrażając ich na każdym kroku to długo tym liderem nie będą bo to nie ten sport… ale gratulacje dla ekipy z Katowic zasłużone bo z niczego z zrobić coś to też sztuka”

“GWIAZDA”  –  “HETMAN” KATOWICE    2:3  (2:0)

1:0 – 23 min – CEROŃ DENIS (asysta Byrski)

2:0 – 43 min – DZIADZIK TOMASZ (asysta Talaga)

2:1 – 51 min – —–

2:2 – 62 min – —–

2:3 – 90+3 min – —–

PIŁKARZ MECZU : DWORACZEK MAKSYMILIAN