Klasa A – Remis z ekipą “Florian” Czekanów

W kolejnym meczu sparingowym remisujemy z zespołem “Florian” Czekanów 2:2. Był to bardzo pożyteczny mecz dla naszej młodzieży. Już w 5 minucie meczu po podaniu naszego bramkarza Lawacza w sytuacji sam na sam znalazł się Sobek i lobując bramkarza gości zdobył bramkę. W 30 minucie meczu rywale wyrównali wynik spotkania zdobywając bramkę z rzutu karnego. Do przerwy jednak nasz zespół nie dał za wygraną i w 38 minucie po indywidualnej akcji zawodnika testowanego wyszedł na prowadzenie. Goście z Czekanowa wyrównali w 50 minucie meczu. Piłkę meczową w 83 minucie meczu miał grający trener Michał Grzywaczewski jednak nie czysto trafił w piłkę po doskonałym podaniu Kosieckiego z rzutu wolnego i piłka nie trafiła do bramki rywali.

“Było dużo biegania, walki boiskowej, wartościowy mecz kontrolny dla mojego zespołu” – trener Michał Grzywaczewski.

“GWIAZDA”  –  “FLORIAN” CZEKANÓW   2:2  (2:1)

SKŁAD “GWIAZDY” :

LAWACZ (45′ LIGENDZA) – KOSIECKI, BŁAŻYCA (30′ MILER), WOJCIUCH KAMIL, CEROŃ, NOWICKI (K), DZIADZIK (55′ CZUPAŁA), zawodnik testowany, BYRSKI, HEINZ (45′ LAWACZ), SOBEK (55′ GRZYWACZEWSKI MICHAŁ).