Klasa A – “GWIAZDA” – “STRAŻAK” MIKOŁÓW niedziela godz. 13:00

W niedzielę o godzinie 13:00 seniorzy występujący w klasie “A” na boisku w Nowym Bytomiu zmierzą się z drużyną “Strażaka” Mikołów. Zapraszamy na mecz !!!

Krótki odpoczynek mieli nasi piłkarze przed niedzielnym meczem. W czwartek stracili mnóstwo sił w rywalizacji z “Józefką”, a już jutro czeka ich kolejna “walka” o punkty w Klasie “A”. “Strażak” Mikołów to niewygodny rywal dla naszego zespołu. Co prawda w dotychczasowej rywalizacji z “Strażakami” odnieśliśmy jedno zwycięstwo oraz na jesień zremisowaliśmy. Jednak wszystkie zdobyte punkty były tzw. “rzutem na taśmę”. Niestety z różnych przyczyn nie wystąpi kliku podstawowych zawodników. Za kartki pauzuje Tomasz Dziadzik, kontuzjowany jest Bartosz Siadul, a sprawy prywatne nie pozwolą zagrać naszemu liderowi, kapitanowi zespołu Danielowi Jagodzińskiemu. Pod znakiem zapytania jest również występ Wojciecha Działacha, który również zmaga się z kontuzją. Mamy nadzieję, że popularny “Szpila” zaciśnie “zęby” i pojawi się w wyjściowej “11”.

“Rano poinformowałem prezesa o sytuacji kadrowej i nieobecności ważnych ogniw zespołu w niedzielnym meczu… stwierdził może być “męczarnia”. Jednak mamy wyrównaną kadrę i z pewnością zawodnicy, którzy wystąpią jutro “od pierwszego gwiazdka” zrobią wszystko żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Wierzę, że Ci którzy dostaną szansę gry od pierwszej minuty zrobią wszystko żeby “Gwiazda” zgarnęła komplet punktów. Co prawda na ławkę rezerwową musiałem wyciągnąć ” trupy z szafytongue-out” ale wiem, że moi piłkarze będą walczyć o pełną pulę – stwierdził trener zespołu Michał Grzywaczewski.