Klasa A – Przegrywamy pierwszy sparing

W pierwszym sparingu seniorzy “Gwiazdy” przegrywają z “Kamionką” Mikołów 0:3. Pierwsza połowa meczu, a w zasadzie pierwsze 20 minut to dobra gra naszego zespołu, który stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych. Niestety z czasem bardziej doświadczona ekipa z Mikołowa przejmowała i inicjatywę na boisku w Nowym Bytomiu. Nasza młodzież bo z pierwszego zespołu zagrało praktycznie tylko 4 zawodników walczyła i za to należą jej się brawa. Najepszym zawodnikiem w naszym zespole był Mateusz Nowicki, który “rządził naszym zespołem”. Za tydzień kolejny mecz towarzyski, a rywalem będzie “Orzeł” Mokre.
W dzisiejszym sparingu “Gwiazda” zagrała w składzie:
LIGENDZA – CEROŃ, KOSIECKI, BŁAŻYCA, TOMECKI, ZAWODNIK TESTOWANY (55′ CZUPAŁA), NOWICKI (K), DZIADZIK, BYRSKI, CHROMIK (46′ WYPIOR), CHLEBOŚ (46′ SOBEK)