Klasa A – Przekonująca wygrana

W dniu urodzin trenera Michała Grzywaczewskiego jego podopieczni rozstrzelali się pokonując zespół “Promienia” Strzemieszyce 9:1. Dzisiaj nasz zespół dominował na boisku w Nowym Bytomiu grając zdecydowanie “szybszą” piłkę niż rywalem. Również pod względem fizycznym nasza młodzież wyglądała bardzo dobrze. Już w 3 minucie pierwszą bramkę zdobył Dominik Chromik, a strzelanie zakończył w 85 minucie świetnym strzałem Denis Wardzichowski. Tradycyjnie w drugiej części gry w linii ataku pojawił się nasz bramkarz Patryk Lawacz. Lecz tym razem nie zdobył bramki… ale dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Z pewnością trener będzie miał dużo do myślenia gdzie z Patryka będzie większy pożytek… w bramce czy w linii ataku.

“GWIAZDA” – “PROMIEŃ” 9:1 (5:0)