Klasa A – “KOLEJARZ” KATOWICE – “GWIAZDA” sobota 16:30

Dzisiaj o godzinie 16:30 nasi seniorzy rozegrają kolejny mecz w ramach Katowickiej Klasy “A”. Na boisku w Katowicach zmierzymy się z zespołem “Kolejarza”.

Załączone zdjęcie do relacji co prawda nie jest związane z dzisiejszym meczem, ale wcześniej nie było okazji aby wręczyć nagrodę za “Króla Strzelców” jednego z czwartkowych treningów Denisowi Wardzichowskiemu i uwiecznić to na naszej stronie.

Wracając do dzisiejszego meczu to po dwóch wysokich porażkach mamy nadzieję, że nasz zespół będzie jak najszybciej chciał wyjść z kryzysu i stanie się to w tą sobotę. Dzisiaj zadanie nie będzie łatwe. Pamiętając mecz z rundy jesiennej kiedy to wygraliśmy 2:0 wcale nie było widać różnicy na boisku między zespołami, a jedynie właśnie bramki sprawiły, że dopisaliśmy trzy punkty do ligowej tabeli. Druga sprawa to dzisiejsza okrojona kadra. Trener Michał Grzywaczewski dał “wolną sobotę” kilku podstawowym zawodnikom. Wyliczając kolejno Jagodziński, Działach, Siadul, Wardzichowski, Szołtysik, Witek, Talaga, Wójcik to zawodnicy którzy dzisiaj nie pojawią się na boisku przy ulicy Alfreda w Katowicach. Przy tej liczbie nieobecności mogłoby się wydawać, że nie będzie kim grać jednak przy szerokiej kadrze na chwilę obecną nie ma problemu. Na mecz z “Kolejarzem” wybieramy się w 17-osobowym składzie. Z pewnością zawodnicy rzadziej grający będą mogli zaprezentować się w większym wymiarze czasowym. Tak, że panowie do walki o trzy punkty.