Klasa A – W sobotę inauguracja sezonu 2020/2021

W sobotę meczem z “Józefką” Chorzów na boisku w Nowym Bytomiu o godzinie 11:00 nowy sezon rozpocznie drużyna występująca w klasie “A”. Mamy nadzieję, że w szóstej potyczce z “Józefką” w końcu odniesiemy pierwsze zwycięstwo w tej rywalizacji.

W dotychczasowych pięciu spotkaniach w klasach “A” i “B” nasz zespół nie potrafił zdobyć nawet punktu. Pięć zwycięstw nad naszą drużyną naszych najbliższych rywali robi wrażenie jednak kiedyś zła passa musi się skończyć i dobrze by było żeby nastąpiło to w najbliższą sobotę. W naszym zespole panuje dobra atmosfera i nawet porażka w ostatnim sparingu z “Kamionką” nie zmieniła podejścia do gry w pierwszym meczu ligowym w którym cały zespół zapowiada walkę o trzy punkty. Niestety z różnych przyczyn nie wystąpimy w optymalnym składzie. Prawdopodobnie w naszym zespole zadebiutują dwaj pozyskani zawodnicy jednak z tym poczekamy na skład zespołu, który wytypuje w sobotnie przedpołudnie trener zespołu Michał Grzywaczewski.

Tak więc długo wyczekiwana walka o ligowe punkty rozpoczyna się w sobotę, a już za tydzień  w drugiej kolejce derby w Bielszowicach.