Klasa A – Wygrany mecz kontrolny

W drugim meczu kontrolnym seniorzy “Gwiazdy” pokonali rezerwy “Sośnicy” Gliwice 5:1.

Tylko jeden dzień pauzy mieli zawodnicy naszego zespołu. Po niedzielnym meczu w Kostuchnie już dzisiaj rozegrali kolejny mecz sparingowy. W pierwszej połowie spotkania formą strzelecką błysnął Dawid Studnik, który dwa razy w 10 i 29 minucie pokonał bramkarza rywali. Jeszcze w pierwszej części meczu piłka po strzałach Bartosza Siadula i Dawida Studnika lądowała na poprzeczce bramki rywali. Na drugą połowę meczu trener Michał Grzywaczewski wystawił praktycznie nową jedenastkę dając tym samym pograć wszystkim zawodnikom. Obraz gry się nie zmienił i kolejne gole w tym meczu były autorstwa Kosieckiego (pierwszy gol w seniorach), Działacha i Witka, który drugi raz z rzędu trafił w spotkaniach kontrolnych. Szczególnie bramka Wojciecha Działacha mogła się podobać. Zresztą popularny “Szpila” był motorem napędowym akcji ofensywnych jak i harował w obronie będąc najlepszym zawodnikiem w naszym zespole. Przed zespołem kolejne mecze kontrolne ale jak zapowiedział trener zespołu w tych grach będzie już układał zespół pod pierwsze spotkanie ligowe z “Józefką” Chorzów.

“GWIAZDA”  –  “SOŚNICA  II” GLIWICE      5 : 1   (2:1)

SKŁAD “GWIAZDY” :

LIGENDZA – WOJCIUCH KAMIL (46′ MILER), TALAGA, TOMECKI (46′ WOJCIUCH MARCIN), WYPIOR  (46′ SZOŁTYSIK ), BYRSKI , WARDZICHOWSKI, DZIAŁACH, STUDNIK (46′ LESIK), SIADUL (60′ KOSIECKI), ZAWODNIK TESTOWANY (46′ WITEK).