Akcja Lato – Informacje dla rodziców w sprawie półkolonii i obozów

Uwaga rodzice – informacja w sprawie Akcji Lato

 

Półkolonie – turnus I

Dzisiaj ostatecznie została zamknięta lista zgłoszeń

Zgodnie z informacjami wysłanymi wszystkim rodzicom mailem prosimy o wpłatę opłaty za półkolonie do najbliższego piątku tj. 25 czerwca.

Rozpoczynamy 28 czerwca o godzinie 8.30 – dzieci zabierają sprzęt sportowy oraz bidony. Na pierwsze zajęcia zabieramy oryginały kart kwalifikacyjnych.

 

Półkolonie – turnus II

Cały czas trwają zapisy na drugi turnus półkolonii zaplanowany w terminie 2 do 6 sierpnia. Zgłoszenia można wysłać mailowo na [email protected]

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

O wszystkich sprawach organizacyjnych powiadomimy w połowie lipca mailem.

 

Wyjazd do Energylandii

29 czerwca zarówno uczestnicy półkolonii jak i wszyscy, którzy wyrazili chęć wyjazdu z Gwiazdą do Parku Energylandia spotykają się na parkingu dolnym przy Aqudromie w Halembie. Osoby, które nie są uczestnikami półkolonii wpłacają opłaty gotówką przed wyjazdem przy autokarze.

Zapisy przyjmowane są do piątku lub do wyczerpania wolnych miejsc w autokarze.

Zbiórka 8.30 – wyjazd 8.45.

 

Obozy sportowe

W tym roku zaplanowane zostały dwa obozy – obóz w Dębicy i Bielsku-Białej – wpłaty za jeden i drugi obóz należy dokonać do 20 lipca br.

Na początku sierpnia odbędą się spotkania z rodzicami w sprawie omówienia spraw organizacyjnych związanych z wyjazdem na obóz. W tym tygodniu trenerzy poszczególnych roczników przekażą karty kwalifikacyjne na obóz, które należy wypełnić i przekazać w możliwie szybkim terminie trenerom poszczególnych roczników.

 

Tradycyjnie w przypadku pytań prosimy o kontakt – 504 197 289.