Rocznik 2012 – Sparingi i dodatkowe nabory

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią zawodnicy rocznika 2012 rozpoczęli sezon trawiasty. Po bardzo udanej zimie , zdobyciu 3 miejsca w Mistrzostwa Śląska w futsalu? zawodnicy czekają na terminarz Ligi Żaków, który niebawem powinien się pojawić.
W ramach ostatniego tygodnia zawodnicy rozegrali 2 sparingi pierwszy z nich z drużyną Orlika Ruda Śląska. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie klarowane i strzelały bramki⚽️. Pod koniec spotkania drużyna Orlika wyszła na jedno bramkowe prowadzenia i do końca utrzymał się wynik dający zwycięstwo drużynie z Bykowiny.
Kolejnym rywalem zespołu było Tornado Ruda Śląska. W tym dniu nasz zespół pokazał bardzo dobrą grę. Otwarcie gry od tyłu, celne podania, zagrania z pierwszej, bramki z woleja to obrazuje , że zawodnicy robią ciągłym postęp i gra sprawia im dużo radości. Zawodnicy na boisku wspierają się i wzajemnie pomagają , dzięki czemu stają się zgraną ekipą.
Jeżeli chcesz dołączyć do rocznika 2012 zapraszamy na trening w środy 17.15 boisko Czarnoleśna w Nowym Bytomiu oraz czwartek SP 24 ul. Lexa Halemba godzina 17.45 serdecznie zapraszamy?⚽️