Zaproszenie na imprezę Mikołajkową

Uwaga – już w najbliższy piątek 6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci odwiedzi Mikołaj. Jak co roku zapraszamy na Mikołaja na sportowo organizowanego przez nasze stowarzyszenie.

W tym roku jak zwykle w hali MOSiR w Halembie przygotowaliśmy kilka niespodzianek oraz mamy nadzieję, że odwiedzi nas Mikołaj.

Impreza Mikołajkowa rozpoczyna się już o godzinie 15.00 i potrwa do godziny 16.45-17.00, tak aby dzieci miały możliwość spotkać się jeszcze raz z Mikołajem już w swoich domach.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które są członkami naszego stowarzyszenia, uczestniczą w zajęciach sportowych oraz regularnie opłacają składki.

Na imprezę przychodzimy i dresach klubowych – sprzęcie klubowym oraz ze zmiennym obuwiem – szczegóły organizacyjne będą przekazywali na bieżąco trenerzy.

Bardzo prosimy o punktualność.

Podobnie jak w latach ubiegłych bawić będziemy się wspólnie z uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska oraz członkami SRS Orlik.

W przypadku spraw organizacyjnych (np. wręczenie paczek dla młodszych dzieci prosimy o kontakt telefoniczny 504 197 289)