MMP U20 – Trzecie miejsce w Krakowie i …?

11 listopada to tradycyjny dzień w którym co roku odbywają się turnieje eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U20. Podopieczni Arkadiusza Grzywaczewskiego rywalizowali w Krakowie o dwa miejsca gwarantujące awans do finału w Tychach.

Rywalizacja rozpoczęła się od spotkania z zespołem AZS Uniwersytet Śląski Katowice. Niestety dla nas mecz kończy się tylko bezbramkowym remisem. W drugim pojedynku mimo, że do przerwy przegrywaliśmy 0-1 z GKS Futsal Nowiny  to w drugiej części gry bardzo dobrej grze wygrywamy aż… 5-1!

W trzecim pojedynku naszym rywalem był zespół gospodarzy AZS UEK Kraków. Do awansu potrzebowaliśmy punktu a nasi przeciwnicy wygranej. Rywale byli bardziej efektywni i wygrali 3-1. Tym samym krakowianie i zespół z Nowin z dorobkiem 6 punktów wywalczyli bezpośredni awans.

Gwiazda zajęła z dorobkiem 4 punktów trzecie miejsce i … czeka na wyniki pozostałych grup eliminacyjnych. Oprócz pierwszych dwóch zespołów we wszystkich grupach awans uzyskają jeszcze dwa zespoły z trzecich miejsc z najlepszym dorobkiem z całych eliminacji. Musimy więc poczekać na wyniki innych grup.

Na pewno dzisiaj graliśmy bardzo nierówno na co wpływ na pewno ma fakt, że większość zawodników to jednak chłopcy młodsi o 2-3 lata od rywali. Czekamy spokojnie na rozstrzygnięcie w pozostałych grupach.